Televizyon
01 Nis 2020 00:10 Son Güncelleme: 01 Nis 2020 11:08

Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte adaya veda eden isim...

Survivor'un 31 Mart akşamı ekranlara gelen 33. bölümünde eleme heyecanı yaşandı.

Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte adaya veda eden isim...

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgi gören yarışma programı Survivor eleme bölümü ile izleyici karşısına çıktı. 31 Mart Salı akşamı Survivor'un yayınlanan 33. bölümünde oynanan iletişim oyunu sonrası konsey toplandı ve gönüllüler takımından bir isim Survivor macerasını tamamlayarak Dominik'e veda etti. Peki, Survivor'dan bu hafta kim elendi? Survivor Survivor en az oyu bu hafta kim aldı? İşte, 33. bölümde Survivor'dan elenen yarışmacı ve son bölümün özeti.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da eleme heyecanından önce yarışmacılar iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Yakınları ile iletişim kurmak için mücadele veren ünlüler ve gönüllüler takımı ödülü kazanmak için yoğun performans sergiledi. Heyecanlı anların ardından Survivor'da bu hafta ietişim ödülünü 9 6 ünlüler takımı kazandı. Ödüle kavuşan yarışmacılar, yakınları ile kurdukları temas sonrası yarışmaya motive oldu.

SURVİVOR'DAN KİM ELENDİ?

Survivor'da Yunus Emre'nin eleme potasında olduğu gecede gönüllüler takımı aralarından bir kişiyi göndermek için konseyde toplandı.

Survivor'da Barış'ın gönüllüler takımına kendi isteği ile geçmesiyle dengelerin nasıl değiştiği merak konusu olurken, SMS oylaması ile halktan gelen oylar sonrası en çok oyu alan Cemal Can Yasin'i, Barış ise Burak'ın ismini verdi. 

Burak, Yasin ve Yunus Emre arasında yaşanan eleme yarışının ardından konseyde en az oyu alarak Survivor'a veda eden isim Burak oldu. 

"NASILSA GİDİYORUM, GİZLİ SAKLI KALMASIN"
SMS sıralamasında diğer eleme adaylarına göre daha az oy alarak yarışmaya veda eden Survivor Burak, veda konuşması yaparken Yunus Emre'nin Barış'ın arkasından söylediklerini anlattı. Burak açıklamasında şunları söyledi: "Buraya gelmeden hemen önce Yunus Emre ile baş başa vakit geçirdik. Kendisi bana 'Ben Barış ile birlikte yatıp kalkıyorum ama ona güvenmiyorum. Çakallık sinsilik peşinde' dedi. Barış'a söylemeyecektim ama nasılsa gidiyorum. Kimse kimsenin ardından bir şey çevirmesin, gizli saklı kalmasın."

EVRİM'İ İKİLİ OYNAMAKLA SUÇLADI
Evrim'i de ikili oynamakla suçlayan Burak, "Evrim sen çok iyi bir insansın ama sadece burada bir kaç hafta kalmak için bir sağa bir sola gitme. Ya Barış ile birlikte ol yada Yasin ile" dedi.

SURVİVOR SMS SIRALAMASI

Survivor 7. haftasında Gönüllüler takımı SMS sıralaması belli oldu. Survivor SMS puanı şöyle gelişti;

1. BARIŞ
2. CEMAL CAN
3. EVRİM
4. YASİN
5. NİSA
6. YUNUS EMRE
7. BURAK (ELENDİ)
8. GİZEM
9. ARDAHAN

SURVİVOR BURAK KİMDİR?

Survivor Burak Yurgugör 21 yaşında ve İstanbul doğumludur. Burak Yurdugör'ün babası İsviçre Zurich doğumlu fakat kökeni İstanbul ve Yemen'e dayanıyor. Bir kız kardeşi var. Babannesi ve ailesi ile beraber yaşıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekat bölümünden mezun.

Şu anda Anadolu Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümü okuyor. Spora ilk okulda başladı. Yüzme branşı ile belli bir süre basketbolu beraber oynadı ve üniversitede de kısa süreliğine amerikan futbolu oynadı. Aktif olarak crossfit ve fitness ile uğraşıyor.