Survivor'a veda eden Melisa'dan olay yaratacak Hikmet ve Bora itirafı!

Survivor Panorama'nın bu haftaki konukları arasında yer alan Melisa Emirbayer, Bora hakkında olay iddialarda bulundu ve Hikmet'in sakatlığıyla ilgili önemli bir detayı açıkladı.

Survivor'a veda eden Melisa'dan olay yaratacak Hikmet ve Bora itirafı! - Sayfa 1

Survivor'a erkek arkadaşıyla ilginç konuşması damga vuran Melisa Emirbayer, adaya veda eden Hikmet ve yarışmanın en çok konuşulan ismi Bora hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

18
Survivor'a veda eden Melisa'dan olay yaratacak Hikmet ve Bora itirafı! - Sayfa 2

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde sakatlanarak acı içinde hastaneye kaldırılan Hikmet'in yarışmaya devam edemeyeceğini duyurmuştu. Final adayı olarak gösterilen Hikmet'in adadan ayrılışı gerçekleşirken, Survivor'dan elenen Melisa, Bora'nın Hikmet'in gitmesine sevindiğini belirtti.

28
Survivor'a veda eden Melisa'dan olay yaratacak Hikmet ve Bora itirafı! - Sayfa 3

Survivor Panorama programına katılan Melisa Emirbayer Bora hakkında olay iddialarda bulunurken Hikmet'in sakatlığıyla ilgili önemli bir detayı da açıkladı. Melisa, "Bora'nın Seda ve Sude'ye olan samimiyetini gerçek bulmuyorum." diyerek sözlerine şu şekilde devam etti:

38
Survivor'a veda eden Melisa'dan olay yaratacak Hikmet ve Bora itirafı! - Sayfa 4

Hikmet'in sakatlığına gitti diye sevinmiştir: "Bora, Seda ve Sude'yi basamak olarak kullanıyor. Biraz ağır olacak ama Hikmet'in sakatlığına bile gitti diye sevinmiştir"

48