Magazin
21 Mar 2019 11:38 Son Güncelleme: 21 Mar 2019 12:31

Survivor Sahra'dan Ecem Karaağaç'a sert eleştiri!

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç kendisine "Sana enerji yükleyeceğim" diyen bir kişinin cinsel istismarına uğradığını söyleyerek savcılığa başvurmuştu. Konuyla ilgili konuşan Survivor yarışmacısı Sahra Işık, "Yaşanan saflık değil eğer doğruysa bu çok büyük bir salaklık " dedi.

Survivor Sahra'dan Ecem Karaağaç'a sert eleştiri!

Ecem Karaağaç, Survivor yarışması öncesi "Sana enerji yüklemesi yapacağım, birinci olacaksın'' diyerek kendisini defalarca istismar eden kişiyi savcılığa şikayet etti.

Survivor yarışmasında ismini duyuran Sahra Işık, bir televizyon programına konuk oldu. Karaağaç'ın başına gelen olayla ilgili konuşan Sahra Işık, "Bu durum doğruysa saflık değil salaklıktır" dedi.

"ECEM'İ ARADIM AMA AÇMADI" 

Sahra, program sunucularının Ecem Karaağaç'ın başına gelen olayı hatırlatması üzerine şöyle konuştu:

"Haberi okuyunca şoka girdim inanamadım. Ecem'i aradım ama açmadı. Bu haber nasıl çıktı çok merak ediyorum. Çok şaşırdım inanamıyorum aklım mantığım almıyor. Ecem sakatlık yaşadığı için çok erken yarışmadan ayrıldı.

 "BU SAFLIK DEĞİL SALAKLIK"

Çok samimi arkadaş değildik. Yanlış ve art niyeti olmayan biriydi ama bu saflığın farklı bir boyutu. Ecem'i arayarak sana biri kumpas mı kurdu diye soracaktım. Ecem şampiyonluğa odaklanan biri değildi ve iddiası yoktu. Keşke telefonu açsaydı da bu olay nasıl oldu diye sorsaydım. Çok üzücü kimsenin başına gelmesini istemem. Bu saflık değil farklı bir boyut olay gerçekten doğruysa bu çok büyük bir salaklık oluyor. Çok özür dileyerek bu cümleyi kuruyorum."

"BİRİNCİ OLSA SAVCILIĞA BAŞVURMAZDI"

Sunucuların "Ecem birinci olsaydı savcılığa başvurur muydu?" sorusuna cevap veren Sahra Işık,"Bence başvurmazdı." dedi.