Televizyon
08 Haz 2020 08:46 Son Güncelleme: 08 Haz 2020 10:56

Survivor Nisa'dan Cemal Can ve Yasin için flaş iddia: Evrim'in elenmesi için uğraşıyorlar!

Survivor 2020'nin 100. bölümünde mavi takımdan Survivor Nisa, Cemal Can ve Yasin'in 4 aydır Evrim'in elenmesi için uğraştıklarını söyledi. Aylardır yakın dostu olan Cemal Can'ı eleştiren Nisa, "Biri bir şey söylediği zaman fikrini değiştiriyor. Sözlerinin ve karakterinin arkasında dur" ifadelerini kullandı.

Survivor 2020'nin 7 Haziran Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümünde mavi takımdan Nisa, Cemal Can ve Yasin hakkında iddialarda bulundu. Survivor'da bugüne kadar Cemal Can ile çok yakın arkadaş olan Nisa, şaşırtan açıklamalar yaptı. Nisa, hastaneye kontrole gittiği zaman takım olarak Cemal Can’ın adının yazılması kararı alındığını öğrendiğini açıkladı ve takım kaptanı Cemal Can için sert eleştirilerde bulundu.

 

"SÖZLERİNİN VE KARAKTERİNİN ARKASINDA DUR"
Nisa Bölükbaşı, Yasin ile Cemal Can’ın 4 aydır Evrim’in gitmesi için uğraştığını belirterek, "Cemal Can’ın önce Evrim’i göndermek isteyip şimdi gitmemesi için adını yazdırmasını doğru bulmuyorum. Niye onu kurtarmaya çalışıyorsun? Söylediklerinin arkasında dur ve fikrini değiştirme. Cemal Can kendi düşüncelerinin arkasında durmuyor ve bir kişi bir şey söylediği zaman fikrini değiştiriyor. Sözlerinin ve karakterinin arkasında dur" dedi.

 "BURADA HERKES ARKADAŞ GİBİ BAKIYOR AMA..."
Takımdan ayrı kaldığını ve küçük olduğu için sözlerinin dinlenmediğini de söyleyen Nisa, "Herkes burada birbirine arkadaş gibi bakıyor ama arkasından bir şeyler çeviriyor. 4 aydır Cemal Can ve Yasin, Evrim'in gitmesi için uğraşıyor. Ama Cemal Can bana 'Evrim ile neler yaşadıysak da artık bu takımın için ve ben onu dışlayamam. 4 kişi artı 1 kişi olmaz bu takım' dedi.

Ama bu takımda o ayrı olan bir kişi benim. Onlar diyorlar ki 'Takımımıza alalım, yüzüne gülelim' ama arkasından bana neler diyorlar. Yüzüne gülme ve arkasından bunları söyleme. Cemal Can ve Yasin ile o kadar takılmıyorum. Onlar sürekli birlikteler. Artık ben yokken kendi aralarında kim bilir neler konuşuyorlardır. Herkes çok konuşuyor. Ben konuşmadığım için herkes şaşırdı. Ben herkes gibi düşüncelerimizi söylüyordum. Ama küçüğüm ve Türkçem kötü diye beni dinlemezlerdi" şeklinde konuştu.