Survivor Nagihan Karadere'den geri vites! Özür dileyip, açıklama yaptı!

Acun Ilıcalı ile eski milli atlet Nagihan Karadere arasındaki buzlar eridi. Ilıcalı'yı hedef alan sert sözleri sonrası kanser olduğu ortaya çıkan Survivor Nagihan, ünlü televizyoncudan özür diledi.

Survivor Nagihan Karadere'den geri vites! Özür dileyip, açıklama yaptı! - Sayfa 1

'Survivor All Star 2022'de altıncı olan Nagihan Karadere, sosyal medyadaki açıklamalarıyla Acun Ilıcalı'ya sert sözler söylemişti. Geçtiğimiz günlerde kanser olduğunu açıklayan Karadere, geri adım attı ve Ilıcalı'dan özür diledi. 

116
Survivor Nagihan Karadere'den geri vites! Özür dileyip, açıklama yaptı! - Sayfa 2

Karadere "Üçüncü kez boşa kürek çekmenin büyük üzüntüsünü yaşıyorum. Artık parkur koyulmasın ki kimse kolunu, bacağını, aşil tendonunu bir sayı alma uğruna parkurda bırakmasın. Ne de olsa iş sadece SMS ile yürüyor. Tüm zorlukları ve parkuru aştık ama SMS’te çakıldık! Yani kısacası dostlarım; sahada kazandığımızı masada kaybettik" demişti.

216
Survivor Nagihan Karadere'den geri vites! Özür dileyip, açıklama yaptı! - Sayfa 3

"SURVİVOR SAHTE BİR ORTAM"

Nisa Bölükbaşı'nın 'All Star' şampiyonluğuna tepki gösteren eski atlet, "Sizler gibi ben de şoklar içerisindeyim. Beklemediğimiz bir son oldu! Kırgın mıyım, çok. 38 yaşında bir kadınım, canımı dişime taktım. Tahmin edemeyeceğiniz zorlukta bir serüveni geride bıraktım. Allah bir daha düşürmesin. Boyumuzun ölçüsünü aldık, böyle bir sonu biz de beklemiyorduk" ifadelerini kullanmıştı.

316
Survivor Nagihan Karadere'den geri vites! Özür dileyip, açıklama yaptı! - Sayfa 4

ACUN LICALI SERT CEVAP VERDİ 

Acun Ilıcalı, yeni sezon öncesi TV8'de ekranlara gelen ‘Survivor Panorama’ programında, Nagihan'ın eleştirilerine yanıt vermişti.

416