Survivor çapkını Sercan Yıldırım'a şok! Sevgilisi terk etti!

Survivor ünlüler takımında yarışan Sercan Yıldırım'ın sevgilisi olduğu ortaya çıktı.

Survivor çapkını Sercan Yıldırım'a şok! Sevgilisi terk etti! - Sayfa 1

Dominik'e gitmeden önce havaalanında sevgilisi Elif Aydın ile objektiflere yansıyan Yıldırım, Survivor dönüşü hayatının şokunu yaşayacak!

111
Survivor çapkını Sercan Yıldırım'a şok! Sevgilisi terk etti! - Sayfa 2

Survivor 2020 takımında yer alan Sercan Yıldırım'ın uzun zamandır Elif Aydın ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Survivor'da Nisa ile adı aşk dedikodularına karışan Sercan Yıldırım'ı sevgilisi Elif Aydın terk etti.

211
Survivor çapkını Sercan Yıldırım'a şok! Sevgilisi terk etti! - Sayfa 3

Adı Nisa ile aşk dedikodularına karışmıştı

Günaydın yazarı Bülent Cankurt, çok konuşulacak olayı köşesine taşıdı; Sahadaki süratiyle tanınan futbolcu Sercan Yıldırım'ın aşk hayatındaki hızına da yetişilmiyor! Survivor Ünlüler Takımı'nda yarışan Sercan, konuşulanlara göre adada da huyundan vazgeçmedi; Gönüllüler Takımı'nda yarışan Nisa ile adı aşk dedikodularına karıştı!

311
Survivor çapkını Sercan Yıldırım'a şok! Sevgilisi terk etti! - Sayfa 4

'Ada Çapkını'

Aşk haberi doğru-yanlış bilmiyorum ama bildiğim; 'Ada Çapkını' Sercan, Dominik'ten İstanbul'a döndüğünde hayatının şokunu yaşayacak!

Çünkü kendisini 15 Şubat'ta Dominik'e uğurlayan sevgilisi Elif Aydın, çıkan aşk haberlerinin ardından, gıyabında da olsa Sercan'ı kapının önüne koydu! Önceki gün birlikte yaşadıkları evden Sercan'ın pılısını pırtısını toplayıp, bir kamyonla Bursa'ya ailesinin evine yolladı! 

411