Magazin
03 Eyl 2020 14:30 Son Güncelleme: 03 Eyl 2020 14:34

Survivor Aycan'ın itirafları gündeme oturdu: Adadan kaçmaya çalıştım

Survivor 2020 yarışmacılarından Aycan Yanaç, katıldığı canlı yayında yarışma sürecinden bahsederken adadan kaçmaya çalıştığını söyledi.

Google Haberlere Abone ol

Alişan ve Demet Akalın’ın sabah programına konuk olan Yanaç, çekimleri Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan Survivor 2020’nin çok zorlu bir yarış olduğunu belirtti.

Yanaç, “Ada hayatı ilk başlarda çok zor geçti hiç kalmak istemiyordum. Oradan kaçmaya bile çalıştım. Aileden ayrı kalmak, özlem bir zamandan sonra alışılıyordu. Ama beni en çok zorlayan yerde yatmak oldu. Yağmur yağıyor, üşüyorsun. Uykun var, uyuyamıyorsun. Açsın yemek yiyemiyorsun bunlar gerçekten çok zordu. Zamanla alışmak zorunda kaldık, alıştıkça da güzel gelmeye başladı” dedi.

Yanaç şöyle devam etti:

“Adada 9 kilo verdim. 4.5 ay boyunca 9 kilo gitti yarışmanın sonlarına doğru ödüller büyüyünce kilo alamaya başladım. Yaz tatilinde de aldım biraz… Survivor sayesinde Türkçemi ilerlettim. Konuşuyordum ama akıcı değildi. Adadan ayrıldıktan sonra ‘nasıl böyle bir şey yapmışım’ dediğim anlar oldu. Sinirlendiğim yerleri izleyince kendime şaşırdım. O kadar açmışım ki ‘ne hale geldim’ diyorum kendi kendime. Ama iyi ki gitmişim çok güzel tecrübeler edindim. Bir daha çağırırlarsa giderim.”