Survivor All Star'da üçüncü eleme adayı belli oldu! Dokunulmazlık oyunu nefes kesti

Survivor All Star'da ilk eleme adayı Yunus Emre Özden, ikinci eleme adayı Batuhan Karacakaya olmuştu. Üçüncü eleme adayı belli oldu. İşte detaylar...

Survivor All Star'da üçüncü eleme adayı belli oldu! Dokunulmazlık oyunu nefes kesti - Sayfa 1

Survivor All Star'da Batuhan, konseyde en fazla adı yazılarak aday olmasına şaşırmadığını ifade etti. Ogeday takımı hakkında değerlendirmede bulundu. Özgür, bazı yarışmacıların düellodan korktuğunu söyleyerek sitem etti. Aleyna, Merve'nin istemediği oyunlarda sakat numarası yaptığını iddia etti. 11-11'e gelerek bayrak yarışına giden dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Üçüncü eleme adayı belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

17
Survivor All Star'da üçüncü eleme adayı belli oldu! Dokunulmazlık oyunu nefes kesti - Sayfa 2

'SURVIVOR'IN DÜELLOLARINDA REKORA DOĞRU KOŞACAKMIŞIM GİBİ GELİYOR'

Batuhan Karacakaya, takımı tarafından ikinci eleme adayı gösterilmesi sonrası şaşırmadığını ifade etti. Batuhan, "Tam da tahmin ettiğim gibi. Mavi takım yine geleneğini bozmadı. İkinci oyunu yine kaybettik, sonra üçüncü oyunu kazanmak için motivasyonlar... Bıçak kemiğe üçüncüde dayanıyor zaten genelde. Potadayız yine sıkıntı yok. Ben buraya zaten yedekten geldim, buraya hiç hazırlanmadan geldim. Şantiyeden çıktım, burada buldum kendimi. Bütün düellolara girmeyi göze alarak geldim. Yedekten gelen adam yazıyor genelde. Bu haftayı geçsem bir de hızlı elemeler başlayacak. Ben artık Survivor'ın düellolarında rekora doğru koşacakmışım gibi geliyor" dedi.

27
Survivor All Star'da üçüncü eleme adayı belli oldu! Dokunulmazlık oyunu nefes kesti - Sayfa 3

OGEDAY'DAN TAKIM DEĞERLENDİRMESİ

Ogeday Girişken takımı hakkında değerlendirmede bulundu. Ogeday, "Çok alakasız yerlerde bazen 3 sayı alıyorum. Benim 3 sayı aldığım yerde mesela Seda ablaların eli tutmuyor. Seda ablaların eli tuttuğu yerde benim elim tutmuyor. Böyle tam anlamıyla birbirimizi destekleyeceğimiz günler olmuyor" diye konuştu.

37
Survivor All Star'da üçüncü eleme adayı belli oldu! Dokunulmazlık oyunu nefes kesti - Sayfa 4

ÖZGÜR SİTEM ETTİ

Özgür, bazı yarışmacıların düellolara girmekten çekinmesini eleştirdi. Özgür, "Bu zihniyetten çıkması lazım insanların. Survivor burası. Survivor'ı dibine kadar yaşamadıktan sonra ne anlamı var? Düelloya girmedikten sonra ne anlamı var? Ben de 4 defa girdim. Kusura bakmayın 50 yaşında giriyoruz, savaşıyoruz, çıkıyoruz. Hızlıyım demeyi biliyorsunuz, dördüncü, üçüncü defa geldim demeyi biliyorsunuz. Bir köşede beni görmesinler diye böyle durmayın." ifadelerini kullandı.

47