Survivor All Star'da ilk eleme adayı belli oldu! Yarışma öncesi ağladı

Survivor All Star'da Hilmi Cem'in vedası sonrası Batuhan'dan çarpıcı yorum geldi. Avatar Atakan, yarışta hırslanamadığını ifade etti. Dokunulmazlık oyununda Nefise gözyaşlarını tutamadı. İlk eleme adayı belli oldu. İşte detaylar...

Survivor All Star'da ilk eleme adayı belli oldu! Yarışma öncesi ağladı - Sayfa 1

Nefise, "Atakan ve Hilmi Cem'in kalacağını aşağı yukarı tahmin ediyorduk ama onlarda bir rahatlık vardı. En azından Hilmi Cem'in Merve'yi eleyip Atakan'la Merve yarışsın düşüncesi vardı orada. Hesaplar, kitaplar, düşünüldüğü gibi olmadı. Allah buna izin vermedi. Birbiriyle yarışmayı her zaman istemeyen iki arkadaşı Allah, finale koydu. Son zamanlarda aramızda soğukluk vardı ama onun adına üzüldüm" dedi.

16
Survivor All Star'da ilk eleme adayı belli oldu! Yarışma öncesi ağladı - Sayfa 2

'TAKLAYA GELMEYE İHTİMALİN DE VAR'

Batuhan Karacakaya, "Hilmi Cem iyi bir yarışmacıydı. Takla atmayı da severdi ama son taklası güldürmedi. Bu işler böyle. Burası Survivor. Takla attığın kadar, taklaya gelmeye ihtimalin de var. Her zaman bunu böyle düşünüp gücü eli tutuğunda ona göre bir strateji yapıp isim söylemen gerekiyordu." şeklinde konuştu.

26
Survivor All Star'da ilk eleme adayı belli oldu! Yarışma öncesi ağladı - Sayfa 3

'KONSANTRE ATAMADIM'

Survivor All Star'da en yakın arkadaşıyla düelloya çıkmak zorunda kalıp 6-4 galip gelen Avatar Atakan şu ifadeleri kullandı:

Bazı şeyler nasip. Nasipten öte köy yok. İlk turu Ogeday 5-3 yendi. Hilmi Cem ise Merve'yle 4-4 oldular son bir halka olmadı. Açıkçası Hilmi Cem ile hiç oynamak istemiyordum. Hilmi Cem ile oynadığım oyunlarda da hiç konsantre bir şekilde atmadım. Kalmak istiyorum ama Hilmi Cem'e karşı hırslanamıyorum. Bizim de oyunumuz 6-4 bitti ve adaya veda eden isim Hilmi Cem oldu.

36
Survivor All Star'da ilk eleme adayı belli oldu! Yarışma öncesi ağladı - Sayfa 4

DOKUNULMAZLIK BATUHAN'IN

Dokunulmazlık oyununun final oyununda Nefise yarış başlamadan önce gözyaşları içinde kaldı. Batuhan ne olduğunu sorunca, 'Sinirlerim bozuldu' yanıtını verdi.

46