Survivor All Star'da ilk eleme adayı belli oldu! Nagihan yaşadıklarını anlatırken gözleri doldu

Survivor All Star'da Özgür Tetik düello sonrası yaşayan yorgunluğa dikkat çekti. Yunus Emre, düelloda neden Aleyna'ya karşı Merve Aydın'ı desteklediğini açıkladı. Nagihan yaşadığı sakatlıkları gözyaşları içinde anlattı. Dokunulmazlık oyununda fark geldi. İlk eleme adayı belli oldu. İşte detaylar...

Survivor All Star'da ilk eleme adayı belli oldu! Nagihan yaşadıklarını anlatırken gözleri doldu - Sayfa 1

Düello yorgunluğunun dokunulmazlık oyunlarına da etki ettiğini söyleyen Özgür Tetik, "Tabii çok yorucu. Düellodan sonraki güne de sarkıyor bu iş. Şu anda parkuru nasıl koşacağımı düşünüyorum açıkçası ama tabii bir şekilde de mental olarak insanı diriltiyor. Özellikle Atakan'la geçtiğimiz seri en azından neler yapılabileceğini gösterdi herkese. Kaldığım için mutluyum. İnşallah kısmetimizde ne varsa ona akdar mücadele edeceğiz" dedi.

17
Survivor All Star'da ilk eleme adayı belli oldu! Nagihan yaşadıklarını anlatırken gözleri doldu - Sayfa 2

'MERVE'YE DESTEĞİMİ SONUNA KADAR VERDİM'

Murat Ceylan, Aleyna'yla çıktığı düellonun ilk turunda Merve Aydın'a Yunus Emre Özden'in destek vermesine dikkat çekti. Yunus Emre de, neden destek verdiğini şu ifadelerle açıkladı:

Çok gururluyum burada. Gerçekten güzel bir abla kazandım. Merve'yi çok seviyorum, ne olursa olsun. Aleyna benim üç düellomda, canım burnumda çıktığım karşılaşmalarda rakiplerimi çok güzel destekliyordu. Bir yerde kaderine müdahale etmek istemedim, kenarda oturdum. Bir yerden sonra da hem ablamın bana verdiği destekler hem de o anların gözümde canlanmasıyla ben de ayağa kalktım ve Merve'ye desteğimi sonuna kadar verdim. Bu yüzden de çok mutluyum.

27
Survivor All Star'da ilk eleme adayı belli oldu! Nagihan yaşadıklarını anlatırken gözleri doldu - Sayfa 3

'KELİME BULAMIYORUM DUYGUMU ANLATMAYA'

Tekrardan sakatlık yaşayan Nagihan, yaşadıkları anlatırken gözyaşları içinde kaldı. Nagihan, "Oynayamayacak olmak beni gerçekten çok ama çok üzüyor. Kelime bulamıyorum duygumu anlatmaya. Cümle de kuramıyorum öyle söyleyim. Sadece izleyiciyim, destek vereceğim. Şu an elimden gelen bu. İnşallah kısa sürede atlatırım. Çünkü ödem gittikçe biraz daha iyi hissediyorum. Birkaç güne ihtiyacım var." şeklinde konuştu.

37
Survivor All Star'da ilk eleme adayı belli oldu! Nagihan yaşadıklarını anlatırken gözleri doldu - Sayfa 4

KAPTANLIK YARIŞI

Survivor All Star'da Aleyna'nın adaya veda etmesi sonrası yeni haftanın kaptanlık yarışı gerçekleşti. Atakan en iyi süreyi yaparak birinci oldu. Atakan'a en yakın süreyi Seda yakaladı.

Atakan'ın Kırmızı Takım'ı: Hilmi Cem, Nefise, Yunus Emre, Merve, Nagihan

Seda'nın Mavi Takım'ı: Ogeday, Damla Can, Batuhan, Özgür

47