Survivor All Star'da Hakan Hatipoğlu'ndan zehir zemberek sözler! Oyun alanını terk etti

Survivor All Star'da düello sonrası sular durulmuyor. Mavi takımdan ilk eleme adayı olarak çıkan Hatipoğlu yarışma öncesinde takımına zehir zemberek ifadelerde bulundu. Hatipoğlu bazı arkadaşlarını için yarışmak istemediğini ifade ederek oyun alanını terk etti. İşte detaylar...

Survivor All Star'da Hakan Hatipoğlu'ndan zehir zemberek sözler! Oyun alanını terk etti - Sayfa 1

Survivor All Star'da kadın eleme haftasında elenen kişi Begüm olmuştu. Erkek eleme haftasında ilk dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazanmış, Mavi takımdan ilk eleme adayı Hakan Hatipoğlu olmuştu. Hatipoğlu takım arkadaşlarına zehir zemberek sözlerde bulunurken, ikinci dokunulmazlık oyunu öncesi oyun alanını terk etti. Heyecan dolu yarışmadan önce çıkanlar şu şekilde:

19
Survivor All Star'da Hakan Hatipoğlu'ndan zehir zemberek sözler! Oyun alanını terk etti - Sayfa 2

'TATSIZ İKİ MAĞLUBİYET ALDIK'

Poyraz, "Üç dört gündür tatsız bir hastalığa yakalandım üst solunum yolları enfeksiyonu tadında, ciğerimi ve solunumumu engelleyen, Seda da aynı hastalıktan muzdarip şu an. Hem Seda hem ben olmayınca, ikimizde istatistikte ilk 5'te yer alan iki yarışmacı olarak takıma katkımız ortadan kalkınca tabi tatsız iki mağlubiyet aldık ama Seda ve benim olmamama rağmen son iki oyundur çok uç uca geçiyor. O yüzden bu bir yerde takımımızın kalitesini gösteriyor." dedi.

29
Survivor All Star'da Hakan Hatipoğlu'ndan zehir zemberek sözler! Oyun alanını terk etti - Sayfa 3

HAKAN HATİPOĞLU'NDAN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

Hakan Hatipoğlu, "Derler ya dünyada en tehlikeli insan kaybedecek bir şeyi olmayan insandır. Benim şu an kaybedecek hiçbir şeyim yok. Zaten adayım, beni aday yapmışlar, şimdi onlar düşünsün. Esas mesele şimdi başlıyor. Bugün Survivor'da bence yapmam gereken en keskin hareketlerden birini yapacağım. Kafaya taktım bunu yapacağım. Bugün ikinci dokunulmazlık oyunu günü şimdi kaybedersek bizden biri yazılacak. Ben burada kibir abidesi Ogeday için mi mücadele edeceğim, yalan söyleyen bir Poyraz için mi ya da ayrı ayrı oynayan bir Yasin için mi?" ifadelerini kullandı.

39
Survivor All Star'da Hakan Hatipoğlu'ndan zehir zemberek sözler! Oyun alanını terk etti - Sayfa 4

'İYİ BİR ENERJİYLE GİDİYORUZ'

Bozok, "Ben Hakan'ın çıkacağını biliyordum. Hakan kendi de biliyordu. Bence Hakan takımıyla iyi anlaşamıyor, bireysel olmuş, iki üç tane de kız var yanında, onlarla beraber takılıyor. İlk dokunulmazlığı aldık. Tabi ki de iyi bir enerjiyle gidiyoruz. Fazla konuşmuyoruz bu konu hakkında, bugünü kesin alacağız gibi bir totem yapmadık." dedi.

49