Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu

Survivor All Star'da ilk eleme adayı Yunus Emre Özden, ikinci eleme adayı Batuhan Karacakaya, üçüncü eleme adayı Sercan Yıldırım, dördüncü ve son eleme adayı Furkan Kızılay olmuştu. Adaya veda eden yarışmacı belli oldu. İşte detaylar...

Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu - Sayfa 1

Survivor All Star, nefes kesen bölümüyle ekranlara geldi. Bu düelloda ilk defa yarışmacılara ödül verildi. Murat Ceylan, düelloya giren yarışmacıların pilav üstü kuzu tandır yiyebileceklerini ve ilk düello eşlemesinde adını sildiren yarışmacıların da seçeceği iki arkadaşını ödülden faydalanmasını sağlayacağını ifade etti.

Murat Ceylan, düello öncesi yarışmacılara duygu ve düşüncelerini sordu.

19
Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu - Sayfa 2

'6 KERE DÜELLOYA GİRDİM'

Sercan Yıldırım, "Altı kere düelloya girdim, altısından da çıktım. Çok konuştum. Bu sefer çok konuşmayı düşünmüyorum. Zaten yağmur da var, inşallah bereketiyle gelir yoluma devam ederim. Tüm yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum" dedi.

29
Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu - Sayfa 3

'ELLERİM BURUŞ BURUŞ OLDU'

Batuhan Karacakaya, "Ellerim buruş buruş oldu. Zorlu bir düello bizi bekliyor. Tabii ki burada herkes öncelikli olarak kendini düşünüyor. Buradan önce kendimi çıkartmam gerekiyor. Rakiplerim çok güçlü; Sercan bu sene gerçekten çok iyiydi, 2020'de görmek istediğim Sercan'ı bana gösterdiği için gelir gelmez teşekkür ettim. Yunus Emre keza o kadar güzel, o kadar iyi. İstatistiği zaten en yukarıda. Furkan'la ilk defa rakip olarak burada eşleşiyoruz çünkü hep aynı takımda olduk. Furkan'ın hızını şimdi bir de biz göreceğiz. Arkasından izlerim artık Furkan'ı. İnşallah sağ, salim bu düelloyu atlatmayı düşünüyoruz" ifadelerine yer verdi.

39
Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu - Sayfa 4

'ÖLÜ KADAR SAKİNİM'

Yunus Emre Özden, "Sevdiğim bir hava, sevdiğim bir atmosfer ve hiç küçümsenmeyecek bir rakip var karşımda. Çok soğukkanlı, şampiyonlar liginde bile top oynamış ama ben de ölü kadar sakinim bu akşam. Bu sakinlik bana umut veriyor." dedi.

49