Survivor All Star'da Acun Ilıcalı, Nagihan'ı diskalifiye etmek istedi! Ortalık karıştı

Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununda fark geldi. Acun Ilıcalı, sakatlığından ötürü yarışamayacak olan Nagihan'ın adaya veda edeceğini açıkladı. Nagihan itiraz ederek düelloya çıkmak istediğini söyledi. İkilinin yaptığı konuşma sonrası Acun Ilıcalı karar verdi. 3 ve 4. eleme adayı belli oldu. İşte detaylar...

Survivor All Star'da Acun Ilıcalı, Nagihan'ı diskalifiye etmek istedi! Ortalık karıştı - Sayfa 1

İkinci eleme adayı çıkan Özgür, düello hakkındaki düşüncelerini ifade etti. Özgür, "Nedeni ne olursa olsun. Sakat mısın, hasta mısın veya hiçbir şeyin yok ona rağmen mi sayı alamıyorsun? Benim gibi ayların verdiği yorgunlukla, böyle bir vücudun kapatmış mı kendini? Ne olursa olsun, sayı alamazsan konseyde isminin çıkması gayet doğal. Survivor'ın bir yarışta ilk defa çıktığım 5 oyunu da kaybettim. " dedi.

17
Survivor All Star'da Acun Ilıcalı, Nagihan'ı diskalifiye etmek istedi! Ortalık karıştı - Sayfa 2

'KİMSE RAKİBİNİ BESLEMEK İSTEMİYOR'

Yunus Emre, "Konseyin öncesinde Merve ablam çok ağır bir düello darbesi aldı. Bu dönemlerde kimse rakibini beslemek, büyütmek istemiyor. Herkes bir an önce işi bitsin ve buradan gitsin, eline ayağına dolanmasın istiyor. Merve de, 5 Survivor geçirmiş, gerçekten burada elimize, ayağımıza dolanacak biri" şeklinde konuştu.

27
Survivor All Star'da Acun Ilıcalı, Nagihan'ı diskalifiye etmek istedi! Ortalık karıştı - Sayfa 3

'KENDiMi YALNIZ HiSSEDiYORUM'

Merve Aydın, "Kendimi çok yalnız hissediyorum. Özellikle son 10 gündür aşırı derecede yalnız hissediyorum. Bir şeyleri paylaşabileceğim, kendimi anlatabileceğim arkadaşım, dostumun yanında olmadığını düşünüyorum. Bu da beni gerçekten çok üzüyor. Belki de bilmiyorum 5 ayın verdiği bir birikim var üzerimde. Ondan dolayı da böyle olabilirim. Sanki herkes böyle üstüme üstüme geliyormuş gibi hissediyorum." ifadelerini kullandı.

37
Survivor All Star'da Acun Ilıcalı, Nagihan'ı diskalifiye etmek istedi! Ortalık karıştı - Sayfa 4

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Dokunulmazlık oyununda Mavi Takım, Kırmızı takıma karşı 12-7 galip geldi. Takım ödül olarak pizza yedi.

47