Survivor All Star kadrosuna bir isim daha dahil oldu

Survivor 2023'deki performansıyla adından söz ettiren 48 yaşındaki Özgür Tetik, Survivor 2024 All Star kadrosuna dahil oldu. Tetik'in performansını merak ettiğini söyleyen Acun Ilıcalı, "Performansıyla gençlere taş çıkartan Özgür, SMS'siz nereye kadar götürecek heyecanla bekliyorum" dedi.

Survivor All Star kadrosuna bir isim daha dahil oldu - Sayfa 1

Yayınladığı her dönemde adından söz ettiren Survivor yarışması, 2024'te All Star bölümüyle ekrana gelecek. 

16
Survivor All Star kadrosuna bir isim daha dahil oldu - Sayfa 2

Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Damla Can Turabi Çamkıran, Poyraz Yiğit, Nefise Karatay, Doğukan Manço, Seda Ocak, Yasin Obuz, Sahra Işık ve Gizem Memiç'in ardından Özgür Tetik de kadroya dahil oldu.

26
Survivor All Star kadrosuna bir isim daha dahil oldu - Sayfa 3

"PERFORMANSIYLA GENÇLERE TAŞ ÇIKARDI"
Instagram hesabından her gün bir ismi açıklayan Acun Ilıcalı, bugün de 48 yaşındaki Özgür Tetik'i açıklayarak "Survivor'da inanılmaz performansıyla gençlere taş çıkartan Özgür, All Star'da yarışacak. Özgür SMS'siz Survivor'da performansıyla nereye kadar götürecek heyecanla bekliyorum" dedi.

36
Survivor All Star kadrosuna bir isim daha dahil oldu - Sayfa 4

SURVİVOR ÖZGÜR KİMDİR?

Survivor Özgür Tetik, aslen Yalovalıdır. Ortaokul'da merak saldığı basketbolu uzun yıllar devam ettirdi. Çok uzun süre amatör liglerde oynadıktan sonra 1993 yılında kuvvet antrenörlüğü yapmaya başladı.

46