Televizyon
17 Mar 2021 01:00 Son Güncelleme: 17 Mar 2021 01:05

Survivor 2021'de elenen isim kim oldu?

Survivor 2021'in 16 Mart Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı.

Google Haberlere Abone ol

Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarının ikisini de ünlüler kazanmayı başarmıştı. Survivor konseylerinde yapılan oylamalarla ilk iki aday belli olmuştu. Survivor son bölümde ise sms birincisi olan yarışmacı 3. eleme adayını belirledi.

SURVİVOR'DA SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU?
Survivor Türkiye’de bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımında sms oy sıralaması belli oldu. Gönüllülerde halk oylamasında ise geçen hafta olduğu gibi sms birincisi olan yarışmacı yine Ayşe oldu.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
Survivor Türkiye’de bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da gönüllüler kaybetti. Kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında ilk eleme adayı Aleyna Çalışkan, ikinci eleme adayı ise Hanzade oldu.

Gönüllüler takımında sms birincisi olan Ayşe, 3. eleme adayı olarak Yunus Emre'nin adını söyledi. Böylece Survivor'da haftanın eleme adayları Hanzade, Aleyna Çalışkan ve Yunus Emre oldu.

KİM ELENDİ?
Survivor 2021'de bu hafta elemeye kalan Hanzade, Aleyna Çalışkan ve Yunus Emre arasında sms oylamasında en az oyu alan yarışmacı elendi. Acun Ilıcalı, Survivor'dan elenen yarışmacının Yunus Emre olduğunu açıkladı.

Elendiği açıklandıktan sonra veda konuşması yapan Yunus Emre, "Buraya gelmeden önce hayallerim vardı. Çok değişik bir psikolojiyle geldim. Elinden geleni yaptım. Burada ailemi, babamı, Erzurum'u ve güreş camiasını en iyi şekilde temsil ettiğimi düşünüyorum. Şampiyon olmaya gelmiştim. İki hafta önceye kadar zor dönemler geçirdim. Oyun kaybettikçe içime vurdu. Ama nasibimiz buraya kadarmış" dedi.

ACUN: EN ÜZÜLDÜĞÜM ELEME OLDU
Yunus Emre'nin elenmesine çok üzüldüğünü ifade eden Acun Ilıcalı ise "Duygularımı saklamayacağım. Bu sezon en üzüldüğüm eleme oldu. Babanın ricasını yerine getirmek bana manevi bir moral veriyordu. Çok güzel günler geçirdik seninle. Daha da geçirebilirdik. Senin aday olacağını hiç düşünmemiştim. Elenmene çok üzüldüm. Çok tadım kaçtı" ifadelerini kullandı.