Röportaj
08 Tem 2018 17:43 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:44

Survivor 2018’in birincisi Adem'den adada cinsellik itirafı!

Son günlerde Sema ile aşk yaşadığı iddia edilen Adem, merak edilen her şeyi anlattı

Survivor 2018’in birincisi Adem Kılıççı Posta'dan Alev Gürsoy Cimin'e verdiği röportajda adaya ve kendisine dair merak edilen her şeyi anlattı.

Son günlerde Sabriye ile arkadaşlığının bitmesi ve Sema ile aşk yaşaması üzerine gündeme gelen Adem, samimi açıklamalarda bulundu.

İşte o söyleşiden satırbaşları:

CİNSELLİK SURVIVOR İÇİN LÜKS

Kız arkadaşınızla ilişkiniz devam ediyor mu?


Özel ilişkilerim hakkında konuşmuyorum. Özel hayatımı yansıttığım zaman beni seven genç kız kitlem farklı tepkiler verebiliyor. Beraber olduğunuz kişiyi taciz edebiliyorlar. Kötü sözler söylenebiliyor. Yaşadım bunu.

Ada’dayken özel ilgi hissettiğiniz birileri oluyor mu?

Hiç. Bir müddet sonra ben bende olmuyorum. Sadece karnını doyurmayı, dinlenmeyi, uyumayı, kazanmayı düşünüyorsun. Orada duygusal ihtiyaçların olmuyor.

Cinsellik?

Aklın midende ve şampiyonlukta, üstelik perişansın. Cinsellik, Survivor için biraz lüks.

Aylarca yıkanmıyorsunuz, kokmuyor muydunuz?

Deniz imdada yetişiyor. Tuzlu su temizliyor. Zaten herkes aynı durumda olduğu için... Saçlara, sakallara çok kum giriyor. Ama beni en çok rahatsız eden şey, ödül kazanıp yemek yerken bıyığımın kopup ağzıma girmesiydi.

Kameralar kapandığında yemek vermiyorlar mı size gerçekten?

Oyun kazanırsan yemek veriyorlar. Onun dışında vermiyorlar. Mümkün değil. Sorduğunuz sorulara cevap vermeyenler yemek verir mi? 13 kilo verdim Ada’da.

Döndüğünüzde uyum sorunu yaşadınız mı?

Çok. Uyku, yeme içme, gürültü, hepsi farklı. Trafiğin, araçların gürültüsü tuhaf geliyor. Zihnim çok yorgun. Ve inanılmaz bir ilgi var. Sürekli fotoğraf istiyorlar, kimseyi de kıramıyorum.