Televizyon
01 Şub 2016 09:41 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 18:19

Survivor 2016 başlıyor! Ünlüler nasıl veda etti?

7 Şubat Pazar günü başlayacak olan Survivor 2016 için yarışmacılar ada yolunu tuttular.

Survivor 2016 için aileleri tarafından uğurlanan yarışmacılar Dominik Cumhuriyetine yarışmadan birinci olabilmek için gittiklerini dile getirdiler.

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor 2016 kadrosunun ünlüler takımı, önceki gün Atatürk Havalimanı’nda toplandı.

Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşecek olan yarışma öncesi ünlü yarışmacıları, aileleri ve yakın dostları havalimanından uğurladı.

Yarışmada birinci olmak için Dominik Cumhuriyeti’ne gittiğini dile getiren Gineli futbolcu İbrahim Yattara, “Gelmeden önce bol bol hamsi, köfte ve döner yedim.En çok Türk yemeklerini özleyeceğim” dedi.
Survivor, 7 Şubat Pazar günü ekrana gelecek. Oyuncu Yunus Günçe, son üç gündür grip olduğunu söyledi: “Hasta halde adaya gidiyorum. İnşallah başarılı olarak döneceğim. Son olarak annemin İzmir köftesini yiyip, buraya geldim” dedi.

Milli Atlet Nagihan Karadere, havalimanına tek gitti. Boynundaki özel yapılmış kolyeyi, geçtiğimiz yıl Survivor’da yarışan Merve Aydın’ın hediye ettiğini söyleyen Karadere, “Merve bana her zaman destek oldu. Ada hakkında bilgiler verdi. 1 yaşında Ece adlı kızım var. Adadan şampiyon bir anne olarak kızıma dönmek istiyorum” dedi.

Ebru Öztürk, Çağan Atakan Arslan ve İbrahim Yattara, yolculuk öncesi börek yedi.