Televizyon
10 Eki 2019 14:18 Son Güncelleme: 10 Eki 2019 17:39

Suriye'deki tek Türk televizyon kanalı hangisi?

tv100 Barış Pınarı Harekatını Suriye'den takip eden tek Türk televizyon kanalı olarak bölgeden en sıcak haberleri izleyicilerine ulaştırıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla Suriye'nin kuzeyine yönelik Barış Pınarı Harekatı başladı. tv100 operasyon daha başlamadan önce Suriye'den özel ekibiyle yayınlara başlamıştı. Operasyonlar birlikte tv100 Suriye'deki tek Türk televizyon kanalı olarak yayınlarını sürdürüyor.

tv100 ekibinden Burak Ersemiz, Levent Albayrak ve Samet Yazıcı "Barış Pınarı Harekatı" başlamadan günler önce Suriye'den haber geçmeye başladı.

Suriye'deki tek Türk televizyonu olarak bölgeden sıcak haberleri izleyicilerine ulaştıran tv100 özellikle Milli Suriye Ordusu'nun harekat hazırlıklarını yayınlarına yansıtmıştı.

Barış Pınarı Harekatı'nın başlamasıyla birlikte tv100 ekibi Suriye'nin çeşitli bölgelerinden en sıcak bilgileri aktarmaya devam ediyor.

Milli Suriye Ordusu'nun Resulayn'a hareketine de tanıklık eden ekip, Mutasım Birliklerinin 24 saatini de en sıcak bilgilerle aktarmayı sürdürüyor.

ETİKETLER
#tv100 #suriye