Medya
15 Haz 2015 09:55 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 17:39

Star yazarı Aydın Doğan'a 'bavul'la vurdu: Bu hesap daha bitmedi!

Cem Küçük, "Ben seni tehdit etmiyorum. Sana hukuka giriş dersi veriyorum" yazdı ve ekledi: " Dedim ya siz Türk devletini tanımamışsınız. Tanıdığınızda bu yazdıklarımı anlayacaksınız..."

Doğan Medya Grubu'nun Onursal Başkanı Aydın Doğan'ı 7 Haziran seçimlerinin "galibi" ilan eden, ancak ardından "bu hesap daha bitmedi" diye ekleyen Star yazarı Cem Küçük, bugün de köşesinde Doğan'ın Türkiye devletini çok küçümsediğini ileri sürdü.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan ile arasındaki polemiği isim vermeden, "soytarı", "kuduz köpek" gibi sözcüklerle sürdüren Cem Küçük, Aydın Doğan'a da, "Hadi durma saldırt köpeklerini de görelim bakalım kim tasfiye olacak" diye seslendi.

Doğan'a "Hürriyet hissedarlarının da hakkı olan 2 milyon doları açıktan bir Samsonite bavul ile zimmetine geçirdin" suçlamasını yapan Cem Küçük, "Ben seni tehdit etmiyorum. Sana hukuka giriş dersi veriyorum" yazdı ve ekledi: " Dedim ya siz Türk devletini tanımamışsınız. Tanıdığınızda bu yazdıklarımı anlayacaksınız..."

İşte Cem Küçük'ün köşesinden dikkat çeken bölümler:

Aydın Doğan’ın soytarıları Türkiye’nin bağımsızlığına inananlara iftiralarla saldırıyor ve küfrediyor. Demek bundan böyle kuduz köpekler gibi kudurarak Türkiye Cumhuriyeti’nin istiklaline ve istiklal sembolü Cumhurbaşkanı Erdoğan’a saldıracaksınız öyle mi? Demek sen ve soytarılarının bitleri kanlandı ha Aydın Doğan? Görelim bakalım bu işin sonunda gülen kim olacak. Hadi durma saldırt köpeklerini de görelim bakalım kim tasfiye olacak...

Bu ülkenin büyük çoğunluğu ve bu devletin tamamı biliyor ki sen Türkiye’yi bağımlı hale getirmeye çalışan yabancı mihrakların en başta da Alman istihbaratının uşağısın Aydın Doğan. Hayatın boyunca sadece kendi gücüne taptın. Kendi gücün uğruna vatanı satmaktan çekinmeyen bir adamsın. Şunu öğren ki kavganın tam ortasıdır bizim yerimiz. Sakın Türk Medya grubunu, hele ki Ethem Sancak’ı kendine maymun ettiğin sahte muhafazakarlardan sanma. Biz kefeni cebinde yola çıkmış olan ve Allah’tan başka kimseden korkmayan Müslümanlarız. Sen kendime maymun ettiklerini Bodrum’a çağırıp yazı dikte etmeyi iyi bilirsin. Benim yazılarımı ise Ethem Sancak ancak yayınlandığında okur. Bizde patronuyla çalışanın aynı davaya baş koyması, yani omuzdaşlık ilişkisi vardır. Sizdeki ise sahip ve köpeklik ilişkisidir. Ne yaparsan yap senin soytarılarının havlamaları bizi susturamaz . Hele Yozgat’tan devşirip senin bile adamdan saymadığın son kullanma tarihi dolmuş bir fino bizi sadece güldürür. Aydın Doğan’ı delirten ve kuduz köpeklerini üstümüze saldırtan 10 Haziran yazımdaki paragraf aynen şuydu...

Aydın Doğan bizim inancımızda kısasa kısas diye bir olay vardır. AK Parti yüzde 41 gibi bir oy aldı diye tüm denklemden düştüğünü zannetme. Adamların bu şekilde çirkeflik ve belatı vurursa biz de aynı şekilde karşılık veririz. Hürriyet’in İzmir’deki arsasını 7.5 milyon dolara satıp, sonra KAP’a 5.5 milyon dolar bildirip 2 milyon dolarını da Samsonite bavul ile teslim alan sensin Aydın Doğan. Bu çok ağır bir suçtur. İster CHP’li ister MHP’li  bir hakimin eline geçsin dosya her şekilde cezaevi yolu gözükür. Seni artık hukuktan siyaset kurtaramaz. Sana 2 milyon doları kendi elleriyle getiren İzmirli işadamı görüntüleriyle beraber mahkemeye her şeyi itiraf ederse görürsün. Bu maç henüz bitmedi...

Bütün bunlar gerçek Aydın Doğan. Adın gibi biliyorsun bunları. Zaten o sebeple tavuk gibi korkuyorsun bu mevzudan. Ben seni tehdit etmiyorum. Sana hukuka giriş dersi veriyorum. Tehdit edip adam öldürtmek sizin işiniz. Hrant Dink ve Ahmet Kaya’yı nasıl öldürtene kadar yayın yaptığınızı tüm Türkiye biliyor. Birazcık onurun kaldıysa yazdığım hukuksal gerçekleri inkar etme. Çünkü yalancılığın ve sahtekarlığın mahkemeye sunulacak görüntülerle anında ortaya çıkar. Sen halka açık bir şirket olan Hürriyet’in Bayraklı’daki arsasını sattın Aydın Doğan. Bu satışı Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na 5.5 milyon dolar olarak bildirdin. Bütün bunlar zaten Borsa İstanbul verilerinde mevcut bilgiler. Öte yandan şu an üzerinde gökdelen olan o arsanın değerinin 5.5 milyon olmadığı tüm eksperlerin raporlarında sabit. Yani halka açık bir şirket olan Hürriyet’in arsasını değerinden ucuz göstererek yaptığın bu hileli satışla Hürriyet hissedarlarını dolandırdın sen Aydın Doğan. Çünkü sen aynı zamanda Hürriyet hissedarlarının da hakkı olan 2 milyon doları açıktan bir Samsonite bavul ile zimmetine geçirdin ve bu bavul ile beraber özel uçağınla Kıbrıs’a gittin. Kıbrıs’ta Hürriyet hissedarlarının hakkından çaldığın o bavul dolusu parayı çok iyi bildiğin katakulli yöntemleriyle finansal sisteme soktun ve kendine yasal görüntü altında transfer ettin. Tüm bunlar kayıtlı ve belgeli.

Sen bu TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’ni çok küçümsedin Aydın Doğan. Elindeki medya gücüyle korkuttuğun ve sana bülbül gibi öten bürokratları DEVLET’in kendisi sandın. Yandaş deyip yanına aldığın birkaç satılık gazeteciyi adam sandın. O korkak bülbüller de yaptıkları ihanetin bedelini ödeyecek. Türk devletinde senin satın alamayacağın onur ve şerefe sahip ve senin hangi istihbarat örgütlerinin emrinde çalıştığını bilen insanlar var. Bu insanlar bu devlete ve vatana bağlılık yemini etmişler. Bu insanların içinde muhafazakarı da Atatürkçüsü de ülkücüsü de var. Farklı siyasi görüşleri var ama bunların hepsi vatansever Türkiye evlatları. Hepsi Türkiye’nin bağımsızlığı için canını verecek insanlar. Şu an hepsi yekvücut haldeler. Senin vatana ve devletine bağlılık gibi manevi değerlerin yok. Sen su katılmamış bir materyalistsin. Senin bir günlük kahvaltı masrafınla bir ay geçinen bu şerefli insanları anlayamazsın sen. Zaten vatan diye bir kavramın olmadığı için Kürtlerden nefret ettiğin halde Kandil’deki teröristlere yalakalık yapan yayınlar yaptırdın aylarca.
Kandil’de Türk askerinin kanını akıtmakla gurur duyan alçakların kuklasının her gün propagandasını yaptın.

Türk devlet hafızası bütün bu hainliklerini unutmayacak Aydın Doğan. Hala meselenin AK Parti meselesi olduğunu sanacak kadar da şapşalsınız. Dedim ya siz Türk devletini tanımamışsınız. Tanıdığınızda bu yazdıklarımı anlayacaksınız...