Medya
30 Nis 2017 12:16 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:39

Star yazarı Ahmet Taşgetiren'den yaylım ateş: Soytarılar, çamur adamlar, onun bunun iti-köpeği!

Star yazarı Ahmet Taşgetiren, bugünkü köşesinde isim vermeden TGRT Haber’de program yapan Cem Küçük ve Fuat Uğur için ağır ifadeler kullandı.

Star yazarı Ahmet Taşgetiren, Star’da yayımlanan bugünkü köşesinde isim vermeden TGRT Haber’de program yapan Cem Küçük ve Fuat Uğur için “iki soytarı” tabirini kullandı. Taşgetiren, “Benim Tayyip Erdoğan'la ya da Ak Parti ile arama nereden geldikleri ve şimdi nerede durdukları belli olmayan adamlar girmesin.” dedi.

Star’da yayımlanan yazıdan ilgili bölüm şöyle:

“(…) Üzerime insanlar gelsin, konuşalım, tartışalım. Soytarılar gelmesin, onun bunun iti - köpeği gelmesin. Tetikçilerle işim yok. Benim Tayyip Erdoğan'la ya da Ak Parti ile arama nereden geldikleri ve şimdi nerede durdukları belli olmayan adamlar girmesin. İş o hale geldiyse zaten ortada ciddi bir problem var demektir. “Ak Parti'nin İslamcıları tasfiye edip etmemesi” diye bir tartışma başlığı açılmışsa ipin ucu kaçmaya başlamış demektir.

TV ekranlarında tetikçilerin Ak Parti adına ahkam kestiği bir ortamda iş ciddiye alınmıyorsa, ipin ucu kaçmaya başlamış demektir.

Ahmet Taşgetiren böyle yazacaktır.

Başka şeyse Ahmet Taşgetiren'in başka olmaya hiç mi hiç niyeti yoktur.”