Televizyon
06 Tem 2015 16:05 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 17:42

Star TV'nin yaza özel dizisi bu akşam başlıyor

Star Tv'nin yaza özel dizisi Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ekran hayatına bu akşam merhaba diyor.

Yapımını O3 Turkey’nin yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı,yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği, uzun süredir merakla beklenen “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinin ilk bölümü bu akşam (6 Temmuz Pazartesi)  saat 20.30’da Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Başrollerini Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Büşra Develi’nin paylaştığı Tatlı Küçük Yalancılar kalabalık oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Warner Bros’un “Pretty Little Liars” dizisinden uyarlanan dizinin kadrosunda  Burak Deniz, Merve Çağıran, Olgun Toker, Esra Ruşan, Kaan Yılmaz, Deniz Hamzaoğlu gibi başarılı oyuncularda yer alıyor.

“Tatlı Küçük Yalancılar”, hayatlarının en deli dolu çağında olan beş yakın arkadaşın, eğlenmek için bir araya geldiği bir yaz akşamının ardından değişen hayatlarını ve gizli bir düşmanla başa çıkmak için verdikleri çabayı ekrana taşıyacak.

İşte dizinin hikayesi:

Aynı üniversitede okuyan beş yakın arkadaşın, hep beraber eğlendikleri bir gecenin sonunda, aralarından birinin aniden kayıplara karışması, geride kalan dört genç kızın hayatını alt üst etmiştir.

Bu olayın ardından uzun süre görüşmeyen Selin, Hande, Aslı ve Ebru, Açelya’nın ortadan kayboluşunun yıldönümünde, özel mesajlar almaya başlarlar. Sadece Açelya’nın bildiği, bilebileceği tatlı küçük yalanlarını ve sırlarını içeren mesajlar, dört arkadaşı akıl almaz maceralar sürükleyecektir. Bir bilinmezin peşinde iz sürdükleri, başlarına açılan belalardan kurtulmaya çalıştıkları anlarda sık sık yüreğimiz ağzımıza gelecek. Biz de onlar gibi, dört genç kızın en yakınındaki kişilerden bile şüphelenecek, “A”nın kim olduğunu bulmaya çalıştıkları bu yolculukta heyecanla onları takip edeceğiz