Star TV'den flaş karar! Senaryo tıkandı, o dizi için final kararı alındı!

Star TV ekranlarında yaklaşık 3 sezondur devam eden başarılı dizi İstanbullu Gelin'in erken final yapacağı söylentisi sosyal medyada olay olunca yapımcı iddiaları doğruladı ve final tarihini açıkladı.

Star TV'den flaş karar! Senaryo tıkandı, o dizi için final kararı alındı! - Sayfa 1

İstanbullu Gelin Star TV'nin en başarılı ve en çok izlenen dizileri arasına girdi. Cuma akşamları yayınlanan ve yaklaşık 3 sezondur reyting listelerinde zirvede olan dizi ani final kararı aldı. Yapımcı iddiaları doğruladı ve final tarihini açıkladı. 

111
Star TV'den flaş karar! Senaryo tıkandı, o dizi için final kararı alındı! - Sayfa 2

Geleneksel Boran Ailesi ile İstanbullu Süreyya'nın aşk dolu hayatını konu alan dizi maalesef erken final yapacak. Başrollerinde Aslı Enver, Özcan Deniz gibi oyuncuların olduğu dizi yurtdışında da büyük beğeni topluyor. 

211
Star TV'den flaş karar! Senaryo tıkandı, o dizi için final kararı alındı! - Sayfa 3

NE ZAMAN FİNAL YAPACAK: Her hafta büyük bir sabırsızlıkla beklenen dizi İstanbullu Gelin 31 Mayıs 2019’da yayınlanacak final bölümü le ekranlara veda edecek. 

311
Star TV'den flaş karar! Senaryo tıkandı, o dizi için final kararı alındı! - Sayfa 4

PEKİ NEDEN FİNAL YAPIYOR: Dizinin neden erken final yapacağı ise özellikle seyirciler tarafındam merak konusu olmuştu. Yapılan açıklamaya göre diziye yeni ve etkili konular bulunamadı, senaryo tıkandı. 

411