Magazin
17 Oca 2022 22:19 Son Güncelleme: 17 Oca 2022 23:30

Söylemezsem Olmaz'da Gülşen'e sansür uygulandı! Seren Serengil'in transparan kıyafeti dikkat çekti

Gülşen’in sahne kıyafetinin masaya yatırıldığı Söylemezsem Olmaz programında ünlü şarkıcının üzerine sansür uygulandı. Ancak Seren Serengil’in de transparan kıyafet giymesi dikkat çekti.

Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali'nin sunduğu Söylemezsem Olmaz'ın konuğu Demet Akalın idi. Akalın'ın konuk olduğu programda konuşulan konulardan biri de Gülşen'in transparan sahne kıyafeti oldu. Seren Serengil konuya dair daha önce de paylaşım yaparak Gülşen'i eleştirmişti. Yayında da benzer şekilde eleştirilerini dile getirdi.

"BLURLAMA SEBEBİMİZ ÇOCUKLARIN İZLEMESİ"

 Ancak yayın sırasında konuşmalardan ziyade Gülşen'in ekranda blurlanması dikkat çekti. Sunucular kıyafeti abartılı bulunca ekranda sansürlenmesi karar verdi. Bali konuşmasında "Blurlama sebebimiz bizi ekranda çocukların da izlemesi" dedi.

Seren Serengil ise konuşmasında "Striptiz kulüplerindeki garsonlar gibi giyinmiş. Buna ihtiyacın yok" yorumunda bulundu.

"SEREN SERENGİL DE TRANSPARAN GİYMİŞ"

Söylemezsem Olmaz'ın Gülşen'e blur uygulaması Instagram'da da gündem oldu. Pek çok kullanıcı buna tepki gösterirken "Seren Serengil de transparan giymiş", "Seren'i de blurlasaydınız" yorumunda bulundu.