Sosyetede yılın skandalı! “Oğluma içki içirip yüzüne esrar dumanı üflüyor”

İş insanı Şafak Susamcıoğlu; boşanma davaları devam eden dört yaşındaki oğullarının annesi Alexandra Masis hakkında suç duyurusunda bulundu: Eşim telefonla konuşurken oğlumu küvette unuttu, onu boğulmaktan annem kurtardı. Ayrıca oğluma içki içirip, yüzüne esrar dumanı üflüyor.

Sosyetede yılın skandalı! “Oğluma içki içirip yüzüne esrar dumanı üflüyor” - Sayfa 1

Ermeni asıllı iş insanı Dikran Masis'in kızı Alexandra Lisa Masis Susamcıoğlu, cam mamul imalatçısı Şafak Susamcıoğlu ile beş yıl önce evlendi. Dört yaşında L. adında bir oğulları olan çiftin evlilikleri Ağustos 2020'de çatırdadı, beş ay önce de boşanma davası açıldı.

17
Sosyetede yılın skandalı! “Oğluma içki içirip yüzüne esrar dumanı üflüyor” - Sayfa 2

İNANILMAZ İDDİALAR! 
Günaydın'dan Ceyhan Torlak'ın haberine göre; boşanma süreci devam ederken Şafak Susamcıoğlu, eşi Alexandra, kardeşi Cem Masis, kayınpederi Dikran Masis hakında inanılmaz iddialarla suç duyurusunda bulundu. İşte o iddialar:

27
Sosyetede yılın skandalı! “Oğluma içki içirip yüzüne esrar dumanı üflüyor” - Sayfa 3

"UYUŞTURUCUNUN DUMANINI LUCA'NIN YÜZÜNE ÜFLÜYOR" 
"Eşim uyuşturucu da kullanıyor. Beni 'Eğer bu konu duyulursa sana iftira atarım. Başını yakarım' diye tehdit etti. Oğlum annesinin kendisini sürekli dövdüğünden bahsediyor. Benim yanımda da şiddet uyguladı. İçtiği sigaranın ve uyuşturucu maddenin dumanını oğlumuzun yüzüne üflüyor. Tepki gösterdiğimde de 'Çok ağlıyordu. Dumanı çekince rahat uyur' derdi. Bir gün de oğlumuz durmayınca onu gül dallarına doğru iteklemiş, oğlum yüzünden yaralanmış.

37
Sosyetede yılın skandalı! “Oğluma içki içirip yüzüne esrar dumanı üflüyor” - Sayfa 4

"ÇOCUĞUMA İÇKİ İÇİRİYOR" 
Eşim, oğlumla hiç ilgilenmiyor. 1.5 yıl önce telefonla konuşurken oğlumu yıkadığı küvette unuttu. Annem, boğulmak üzereyken kurtardı. Eşim sürekli alkol kullanan biri. Bira şişesini oğlumun eline veriyor ve içtiği içkileri tattırıyor. Kendisini uyardığımda bana 'Babam seni öldürür. Ne kadar zengin olduğunu biliyorsun' dedi.

47