Sosyal medyada gündem olan avukat! 'Yerli Saul Goodman...'

Bir avukatın sosyal medyada yaptığı paylaşımlar viral oldu. Avukatlığını yaptığı şahısları suçlarıyla birlikte paylaşan ve kimisini tahliye ettirdiğini kimisine ise adli kontrol cezası aldırdığını belirten o avukat, dünyaca ünlü Better Call Saul dizisindeki Saul Goodman karakterine benzetildi. İşte o avukatın sosyal medya paylaşımları!

Sosyal medyada gündem olan avukat! 'Yerli Saul Goodman...' - Sayfa 1

2015 yılında yayına giren ve 6 sezon süren Better Call Saul dizisi gerçek oldu. Saul Goodman ismindeki avukatın hayatını anlatan dizinin ana karakteri, uyuşturucu kaçakçılığı, seri katillik ve diğer birçok suçla yargılanan kişilerin avukatlığını yaparak onları tahliye ettirmesiyle ünleniyordu. Dünya çapında en çok beğenilen diziler arasında ilk 10'da yer alan bu dizinin ana karakteri Saul Goodman'ın Türkiye versiyonu ortaya çıktı...

18
Sosyal medyada gündem olan avukat! 'Yerli Saul Goodman...' - Sayfa 2

YERLİ 'SAUL GOODMAN'

Avukatın sosyal medya platformu TikTok üzerinden yaptığı paylaşımları görenler adeta şaşkına döndü.

28
Sosyal medyada gündem olan avukat! 'Yerli Saul Goodman...' - Sayfa 3

Mynet'te yer alan habere göre; Öldürmeye teşebbüs, kasten adam öldürme, uyuşturucu ticareti ve silah ticareti gibi önemli suçlardan yargılanan şahısların avukatı olan kişinin, sosyal medya paylaşımlarında bu kişilere tahliye ve adli kontrol cezası aldırdığını ifade ettiği görüldü.

38
Sosyal medyada gündem olan avukat! 'Yerli Saul Goodman...' - Sayfa 4

Paylaşımları gören sosyal medya kullanıcısı avukatı 'yerli Saul Goodman' olarak niteledi.

48