Gündem
26 Eyl 2023 11:12 Son Güncelleme: 26 Eyl 2023 11:22

Sosyal medya şokta: Zebani Efe müslüman oldu!

Zebani Efe lakabıyla dikkat çeken Efe Baycan sosyal medyadaki videolarıyla büyük ilgi çekiyordu. 456 Yaşında bir zebani olduğunu iddia eden Zebani Efe'nin, Müslüman olduğuna dair paylaşılan görüntülerin ardından "Hepsi kurgu muydu, gerçek miydi?" tartışması başladı.

"Efe Baycan Müslüman mı oldu" sorusu en sık aratılanlar arasında yerini aldı.

Kendisinin aslında zebani olduğunu öne süren Efe Baycan 456 yaşında olduğunu açıklamış, bir de "Satanistlerin peygamberi" olduğunu öne sürmüştü. Zebani Efe hakkında yapılan son paylaşımda, Müslüman olduğu görüntüler büyük ilgi çekti.

Programda kendisine gelen sorulara cevap verememesi üzerine Daha önce pembe boynuzlu bir atı Tanrı olarak kabul ettiğini açıklayan Zebani Efe ile ilgili yapılan son paylaşımda, iman ettiği ve Müslüman olduğu söylendi.

Efe Baycan'ın sosyal medya hesabı genç ismin yaşadığı bu dönüşümü takipçileriyle paylaştı. Baycan, öncelikle pembe saçlarını siyaha boyattı ve yüzündeki hızmaları çıkarttırdı.

Umreye de giden Efe'nin o görüntülerinin ardından, gerçekten Müslüman olduğunu düşünenler olduğu kadar, "Her şey kurguymuş." yorumları da yapıldı.