Sol Yanım dizisi için 20 kilo verdi

Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı gibi dizilerle tanınan genç oyuncu Feyza Civelek, Star TV'de yayınlanacak son projesi 'Sol Yanım' için müthiş bir değişim geçirdi.

Sol Yanım dizisi için 20 kilo verdi - Sayfa 1

Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı gibi reyting rekorları kıran dizilerle tanınan genç oyuncu Feyza Civelek, son projesi 'Sol Yanım' için müthiş bir değişim geçirdi.

111
Sol Yanım dizisi için 20 kilo verdi - Sayfa 2

2,5 ay boyunca Şeyda Coşkun ile çalışan Civelek, 78 kilodan 58 kiloya düşerek bambaşka bir görüntüye sahip oldu. 42 bedenden 34 bedene inen oyuncu, tüm gardrobunu da yeniledi. Feyza Civelek, sebze- protein ağırlıklı beslendiği ve günde 1,5 saat yürüyerek ulaştığı görüntüsünün yanında dizideki imajıyla da sosyal medyada takipçilerinin dikkatini çekti.

211
Sol Yanım dizisi için 20 kilo verdi - Sayfa 3

Daha önce Harvard University New York Film Academy ve New York/ New York Film Academy'de aldığı eğitimlerin ardından oyuncu koçları Ümit Çırak ve Merve Taşkan ile çalışan Civelek şöyle konuştu:


311
Sol Yanım dizisi için 20 kilo verdi - Sayfa 4

'Sol Yanım' dizisindeki 'Nazlım' karakteri ile dizide kilit rollerden birini canlandıracak. Asi, sınıf atlamaya çalışan ve bu yolda her şeyi mübah olarak gören Nazlım rolüyle ortalığı karıştırmaya hazırlanan oyuncu "Nazlım, asiliği ve entrikalarıyla seyirciyi ekran başına kilitleyecek. 

411