Sneijder, Yolanthe Cabau'ya şiddet mi uyguladı?

Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau, geçtiğimiz günlerde boşanacağını açıklamıştı. Yaptıkları her hareketle gündemden düşmeyen ünlü çiftin ayrılma sebebinin Sneijder'in, Cabau'ya uyguladığı şiddet olduğu öne sürüldü.

Sneijder, Yolanthe Cabau'ya şiddet mi uyguladı? - Sayfa 1

Galatasaray'ın eski Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau, geçen günlerde dokuz yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı. Futbolcunun menajeri de çiftin ayrılacağını doğruladı.

130
Sneijder, Yolanthe Cabau'ya şiddet mi uyguladı? - Sayfa 2

Boşanmanın nedeninin ihanet olduğunu yazan Hollanda basını, şimdi de ayrılığın beş nedenini sıraladı. İddialara göre ayrılığın temel sebeplerinin başında şiddet vardı. Sneijder'in ihaneti ise bir kez daha vurgulandı.

230
Sneijder, Yolanthe Cabau'ya şiddet mi uyguladı? - Sayfa 3

KAVGALARI BİTMİYOR

Bunların dışında ikilinin çocuk büyütme konusunda da sıkıntılar yaşadığı yazıldı. Sneijder'in oğlu Xess Xava'yı sürekli futbol topuyla yetiştirdiği, Yolanthe'nin ise çocuğunu daha 'el bebek gül bebek' büyütmek istediği vurgulandı. 


330
Sneijder, Yolanthe Cabau'ya şiddet mi uyguladı? - Sayfa 4

Ayrıca çiftin sürekli gündemde oldukları için yıprandıkları ve Sneijder'in transferleri yüzünden sürekli ülke değiştirip yeni düzen kurmalarının da ayrılığı tetiklediği yazıldı. Hatta Yolanthe Cabau'nun Katar'ın iklimini beğenmediği aktarıldı.

430