Gündem
07 Kas 2023 22:27 Son Güncelleme: 07 Kas 2023 22:40

Skandal büyüyor! Şoke eden ihanet iddiası: 'Dilan Polat'ın kocasından hamileyim'

Cezaevine giren Engin Polat ile ilgili ortaya atılan ihanet iddiası olay oldu. 'Suç örgütü kurma ve yönetme', 'yasadışı bahis', 'suçtan kaynaklı mal varlığını aklama' ve 'vergi usul kanuna muhalefet' suçlarından tutuklanan feneomen Dilan Polat ve eşi engin Polat hakkında son gelişmeler Kanal D ekranlarında yayınlanan, “Neler Oluyor Hayatta” programında görüşüldü.

Dilan Polat davasının çarpıcı detayları ortaya çıkmaya devam ederken, ihanet iddiası gündeme bomba gibi düştü. "Dilan Polat'ın kocasından hamileyim" diyen kadın kim? Dilan Polat cezaevine girdikten sonra neler yaşadı?

"KORKUYORUM!"

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat'ın, cezaevine girerken polislere, "Korkuyorum. İçeride nasıl bir ortam var? Ne yapmam gerekiyor" dediği öğrenildi.

Kanal D'de hafta içi her gün canlı yayınla 09.00'da ekranlara gelen, sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı'nın yaptığı Neler Oluyor Hayatta programında, günlerdir Türkiye'nin konuştuğu davaya dair son gelişmeler değerlendirildi.

"İNSANLARI ÇILDIRTACAK NOKTAYA GETİRDİ"

Hakan Ural, "7/24 kendini bir kameraya koymuşsun anlatıyorsun da anlatıyorsun. İnsan aşağılıyorsun. Pılantalar, takılar, altınlar, arabalar, evler... Bu sıkıntıda insanları çıldırtacak boyuta getiriyorsun. Gelirinin tamamı muhasebeleşmiş olsa 'insanları bilerek isteyerek tahrik etme' suçundan yargılanman lazım. O boyota gelmiş. Meğer söylediğin her şey yalan" ifadelerini kullandı.