'Sızdı, evi yaktı' demişti: Gerçek ortaya çıktı

Feyza Aktan, eski eşi Özcan Deniz için uzaklaştırma kararı aldırmıştı. İki eski eş arasındaki krize Özcan Deniz’in kardeşi Sibel de katılmıştı. Eski görümcenin o iddiası asılsız çıktı.

'Sızdı, evi yaktı' demişti: Gerçek ortaya çıktı - Sayfa 1

Posta'da yer alan habere göre Feyza Aktan, eski eşi Özcan Deniz için uzaklaştırma kararı aldırmıştı. İki eski eş arasındaki krize Özcan Deniz’in kardeşi Sibel de katıldı, “Sızdı, elektrik sobasını unutup evi yaktı” dedi. Elektrikçinin tespitine göre, yangın ısıtıcıdan değil sigortadan çıktı.

17
'Sızdı, evi yaktı' demişti: Gerçek ortaya çıktı - Sayfa 2

Feyza Aktan, eski eşi Özcan Deniz için uzaklaştırma kararı aldırmıştı. İki eski eş arasındaki krize Özcan Deniz’in kardeşi Sibel de katıldı, “Sızdı, elektrik sobasını unutup evi yaktı” dedi. Elektrikçinin tespitine göre, yangın ısıtıcıdan değil sigortadan çıktı.

27
'Sızdı, evi yaktı' demişti: Gerçek ortaya çıktı - Sayfa 3

Eski eşler arasında sosyal medya üzerinden devam eden atışmaya Özcan Deniz’in kardeşi Sibel Semerci de katıldı. Makyaj uzmanı olan Semerci, Feyza Aktan’a Instagram’dan şu suçlamalarda bulundu...

37
'Sızdı, evi yaktı' demişti: Gerçek ortaya çıktı - Sayfa 4

"Bir gece sızıp kaldın, evin yarısı açık unuttuğun elektrik sobası yüzünden yandı. Çocuğun saçlarını kimyasal boyayla turuncu yaptın. Çocuğu bisküvi, cips, çikolatayla beslediğin için kilo gelişimi yaşıtlarının gerisinde."

47