Magazin
12 Şub 2018 14:43 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:00

Sisi Cengiz İmren'e itiraf ettirdi: Seren Serengil ile aşk yaşadığımızda başkasıyla evliydim!

Türkiye Basın Birliği ödül törenine Seyhan Soylu damgasını vurdu. Sisi, şarkıcı Cengiz İmren'e müthiş bir Seren Serengil itirafı yaptırdı.

Seyhan Soylu Türkiye Basın Birliğinde ödül aldığı esnada Cengiz İmren'i sahneye davet ederken, "Böyle özel bir gecede basınla ilgili bir mesaj bir haber vermek lazım ve kimseyle paylaşmadığımız yıllar önceki bir sırrı paylaşmak istiyorum" dedi

Sisi, Gülben Ergen'e hakaret nedeniyle Seren Serengil'in cezaevinde 3 günlük tutuklu kalmasının ülkenin gündeminde günlerdir konuşulduğunu belirterek, Seren Serengil ve Cengiz İmren ile ilgili özel bir bilgiyi paylaştı.

Sisi'nin anlattığı olay şöyle:

"10 yıl önce, Muazzez Abacı, Nurdan Torun, Kibariye, Gökhan Güney için Cengiz İmren'in evine şarkı seçmeye gittik.

O gün sabaha kadar eğlendik şarkılar söyledik herkes albümü için gerekli şarkıları Cengiz İmren'den aldım.

Sonra Cengiz İmren ertesi günü kimin kaç tane şarkı alacağını söyledi telefonda manidar bir sele, kıs kıs gülüyorlardı pek anlayamamıştım durumu aradan 10 dakika sonra Seren Serengil ağladı "Sisi biliyor musun Ben şu an neredeyim? Ben Cengiz İmren'in evindeyim evi süpürüyorum, temizliyorum Çamaşır yıkıyorum, Akşama da yemeğe davet ediyorum" dedi Cengiz İmren ve ikisi bizi yemeğe davet etti... Tabii ki hepimiz şok olduk...

Yıllar önce Seren Serengil ile aşk yaşamaya başladığında Cengiz İmren Hollandalı bir kadınla evliydi. Gülben Ergen'e sitem etmesine karşılık, kendisi de geçmişte evli bir adamla birlikteydi."

Bu sözlerden sonra, Seyhan Soylu Cengiz İmren'i sahneye davet etti ve Seren Serengil'in eski eşine yıllar önceki evlilikle ilgili olayı anlattırdı, "3 günlük tutuklu kaldığı cezaevinde niye ziyaret etmedin?" diye sordu.

Cengiz İmren de Seren Serengil ile beraber olduğu günlerde henüz Hollandalı eşiyle evli olduğunu söyledi..

Türkiye Basın Birliği nin genel başkanı Yıldıray Deniz Barak'ın düzenlediği ödül gecesine Sisi ve Cengiz İmren'in bu sözleri damgasını vurdu.