Sinemalar dolup taşacak: İşte bu hafta sonu vizyonda yer alacak filmler

Sinemaseverler 23 Eylül Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşacak. İşte bu hafta sonu sinemalarda izleyicilerin beğenisine sunulacak filmler.

Sinemalar dolup taşacak: İşte bu hafta sonu vizyonda yer alacak filmler - Sayfa 1

Efsane yönetmen James Cameron’un yönettiği, Oscar ödüllü Avatar, yeniden izlemek isteyenler için bu Cuma tekrardan Cinemaximum’da vizyona giriyor.

19
Sinemalar dolup taşacak: İşte bu hafta sonu vizyonda yer alacak filmler - Sayfa 2

Olivia Wilde’ın hem yönetmenliğini yaptığı hem de başrolde oynadığı, 122 dakikalık bir gerilim filmi olan Dert Etme Sevgilim (Don't Worry Darling), mükemmel bir hayat yaşarken rahatsız edici gerçeklerin ortaya çıkmasıyla hayatı bambaşka bir hal alan bir kadının hayatına odaklanıyor. Film, 1950'lerde kocasıyla birlikte ütopik bir deneysel toplulukta yaşayan bir ev hanımı olan Alice’in, şirketin rahatsız edici sırlar saklıyor olabileceğinden endişelenmeye başlamasıyla başından geçenleri konu ediniyor.

29
Sinemalar dolup taşacak: İşte bu hafta sonu vizyonda yer alacak filmler - Sayfa 3

Bu hafta vizyona girecek bir diğer animasyon filmi Sindirella ve Sevimli Arkadaşları (Ella and the Little Sorcerer), Ella ve arkadaşlarının fare bedenine hapsolmuş Prens Alex’i kurtarmak için çıktıkları yolculuğu anlatıyor. Sevgi ve dostluğu işleyen bu yolculuk, eğlenceli ve iyileştirici bir hikayeyi gözler önüne seriyor.

39
Sinemalar dolup taşacak: İşte bu hafta sonu vizyonda yer alacak filmler - Sayfa 4

Yönetmen koltuğunda Onur Aldoğan’ın oturduğu korku filmi Gazap, gençliklerinde aşk yaşamış fakat ailesel sorunlar nedeniyle evlenememiş olan Kenan ve Nazlı’nın hikayesini anlatıyor. Nazlı halen aşık olduğu Kenan'ı tekrar kendisine döndürmek için Hasim isminde bir büyücüye giderek büyü yaptırıyor. Fakat yapılan bu kötü büyü, herkesi etkilemeye başlayan geri dönülemez bir musallata yol açıyor.

49