Magazin
26 Oca 2022 10:42 Son Güncelleme: 26 Oca 2022 17:10

Şiddet iddiaları sonrası evine kapanmıştı! Ozan Güven’in dönüş rolü şaşırttı…

Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddiasıyla mahkemelik olan Ozan Güven, bir süredir kendisini Ayvalık'taki evine kapatmıştı. Güven, şimdilerde ‘Taxim’ adlı tiyatro oyunuyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

2017 yapımı ‘El Bar’ adlı filmden esinlenerek uyarlanan ‘Taxim’ adlı oyun 2 Şubat Çarşamba günü sahnelenecek. Kadrosunda, Şevket Çoruh, Ozan Güven, Ömür Arpacı, Seçkin Özdemir, Nergis Çorakçı, Mert Asutay, Rüya Demirbulut, Ahmet Balta, Kemal Yazıcı ve Cem Evsen'in yer aldığı oyun, ‘Baba Sahne’de izleyiciyle buluşacak.

‘BÜYÜK SÜRPRİZ OLDU’

‘Taxim Bistro’da yolları kesişen birbirinden farklı on insanı konu edinen oyunda Güven, kadın rolüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun afişi sosyal medyada gören kullanıcılar, "Afişte Ozan Güven'i arıyorum, 'Nerede?' diye. Çok iyi..." ve "Ozan Güven büyük sürpriz oldu." şeklinde yorumlarda bulundu.

‘ŞİDDET’ İDDİALARININ ARDINDAN İLK PROJE

‘Taxim’ adlı tiyatro oyunu, Deniz Bulutsuz ile birlikteliği şiddet iddiasıyla biten Ozan Güven'in yaşananların ardından ilk yer aldığı proje.

CUNDA ADASI’NA YERLEŞMİŞTİ

Öte yandan Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı haberleriyle gündeme gelen oyuncu Ozan Güven, 2020'de İstanbul'u terk etmişti. Güven'in Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı Cunda Adası'na yerleştiği iddia edilmişti.

Yaşananların ardından uzun bir süredir ekran önünde yer almayan oyuncunun; Rasim Öztekin, Bülent İnal, Beren Saat ve Perran Kutman gibi ünlü isimlerin de yazlığının olduğu adada ev tuttuğu ileri sürülmüştü.