Magazin
21 Tem 2022 14:14 Son Güncelleme: 21 Tem 2022 14:17

Şiddet gördüğünü açıklamıştı! Kutsi’nin eşi Sibel Ülker’den yeni açıklama

"Bir yılı aşkın süredir çocuklarımla beraber gördüğüm psikolojik şiddet ve manipülasyonların hepsini zamanı geldiğinde tek tek açıklıyor olacağım" diyen şarkıcı Kutsi'nin eşi Sibel Ülker, sosyal medya üzerinden yeni bir açıklama yaptı.

Dün akşam Intagram hesabından yaptığı paylaşım ile şiddete uğradığını açıklayan şarkıcı Kutsi’nin eşi Sibel Ülker, “Bir yılı aşkın süredir çocuklarımla beraber gördüğüm psikolojik şiddet ve manipülasyonların hepsini zamanı geldiğinde tek tek açıklıyor olacağım. Şu an söyleyeceğim tek şey; bazı insanlar gerçek hayatta daha iyi oyuncu ve o maskelerin altına hiç bilmediğiniz yüzleri var” demişti.

Siber Ülker, daha sonra yeni bir açıklama yaptı ve yazdıklarının yanlış anlaşıldığını söyledi.

Ülker “Dünkü yaptığım paylaşım tamamen yanlış anlaşılmıştır. Paylaşımımda sevgili eşim Kutsi’nin ismi dahi geçmemiştir. Kendisiyle boşandığımız gibi böyle bir durum söz konusu dahi değildir. Konu zaten Kutsi’yle evli olduğum için etraftan yapılan manipüle ve baskılarla alakalıdır. Yüzlerinde bir maskeyle bana oyunculara taş çıkartan performans sergileyip arkamdan çevrilen işlerdir. Gizli olan Instagram sayfamdan yaptığım bu paylaşımın böyle yorumlanarak yayılmasına ve gündemi meşgul etmesine üzgünüm” ifadesini kullandı.

8 yıllık eşi Sinem Bayraktutar’ı oyuncu Feyza Çıpa ile aldatan şarkıcı Kutsi, geçen yıl başrolünü oynadığı ‘Benim Adım Melek’ dizisinin çocuk oyuncusu Poyraz Ar'ın annesi Sibel Ülker ile Gaziantep'te sessiz sedasız evlenmişti.