Televizyon
30 Oca 2023 18:57 Son Güncelleme: 30 Oca 2023 19:25

Show TV canlı yayınında korkunç cinayet itirafı! "Neden öldürdün?" diye sorulunca...

Denizli'de 6 aydan bu yana aranan Mine Kocadağ'ın cinayete kurban gittiği canlı yayında itiraf edildi. Aylardır suskunluğunu koruyan koca Mithat Kocadağ, Show TV'de ekranlara gelen Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında cinayeti anlattı.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına çıkan Mithat Kocadağ eşi Mine Kocadağ'ı öldürdüğünü itiraf etti. Programda Didem Arslan Yılmaz'ın "neden öldürdün" sorusuna yanıt veren katil zanlısı Kocadağ, "Kavga ettiğimiz sırada bana çok fazla hakaret etti. Bu sırada yanlışlıkla öldürdüm" yanıtını verdi.

Kocadağ'ın cesedi çuvala koyup gömdüğünü söylediği noktada arama çalışması başlatıldı. Ekipler cesedin olduğu çuvala ulaşırken, savcının olay yerine gelmesinin beklendiği öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

18 Ağustos 2022 gecesi eşiyle yaşadığı tartışmanın ardından Mine Kocadağ'dan bir daha haber alınamadığı, genç kadının evden ayrıldığı iddia edildi.

Aradan geçen bir süre sonra Mine Kocadağ'ın ağabeyi T.K., "Kardeşimi öldürdüler ve bunu da eşi yaptı" suçlamasıyla, "Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme" programına başvurdu. Geçen 5 aylık süreçte Mine Kocadağ'dan herhangi bir haber alınamazken, genç annenin öldürülmüş olabileceği iddiası üzerine arama çalışmalarına hız verildi.

Kazı çalışmaları devam ederken, aylardır suskunluğunu koruyan koca Mithat Kocadağ, bugün suçunu itiraf ederek, cinayeti nasıl işlediğini anlattı.