Magazin
16 Oca 2023 14:21 Son Güncelleme: 16 Oca 2023 14:23

Shakira’dan eski kayınvalidesine ‘cadılı’ gönderme

Shakira ile eski sevgilisi Gerard Piqué arasında ayrılık sonrası sular durulmuyor. Shakira, eski kayınvalidesinin evine bakan balkonuna büyük bir cadı figürü koymasıyla gündeme geldi.

Aldatıldığını öğrenince futbolcu sevgilisi Gerard Piqué'yle 11 yıllık ilişkisini geçen yıl bitiren Shakira, bir süredir şarkılı göndermeleriyle gündemde. 

Ayrıldıktan sonra Piqué'nin annesi ile yan yana evlerde yaşamaya devam eden Shakira, şarkısında "Beni kayınvalidemle komşu olarak, kapımda basın yığınıyla ve hükümetle borç içinde bıraktın / Beni incittiğini sandın ama beni daha güçlü biri yaptın" ifadelerini kullanmıştı.

BALKONA CADI KOYDU
İspanyol gazeteci Marc Leirado Millan, Twitter'da yaptığı paylaşımlarda Shakira'nın, Piqué'nin annesinin evine bakan balkonuna bir cadı yerleştirdiğini öğrendiğini söyledi.

Bu bilgiyi Shakira'nın bir hayranından duyduğunu belirten Millan, bunu doğrulamak için İspanya'nın Barcelona şehrindeki evin önüne gittiğini ifade etti. Gazeteci, attığı bir tweette "Balkonda gerçekten de beyaz sakallı, gerçek boyutlarda siyah bir cadı vardı" dedi.

HAYRANLARI CADININ VİDEOSUNU ÇEKTİ
Gelişmeleri takip eden gazeteci, "İşin en komik yanı, cadının iki ev arasında bir oyun haline gelmiş olması. Piqué'nin annesi kızınca kaldırılıyormuş, Shakira'nın emriyle geri konuyormuş" dedi.

Olayın duyulmasının ardından sosyal medya kullanıcıları Shakira'nın evinin önüne gidip cadıyı görmeye çalıştı.

Video kaydı alan birisi, Shakira'nın evinde yüksek sesle Piqué'yi iğnelediği şarkının çalındığı anları paylaştı.

"KADINLAR ARTIK AĞLAMIYOR"
Shakira, geçen çarşamba günü piyasaya çıkardığı son şarkısı Out of Your League'de (Dengim Değilsin), Piqué'ye yaptığı göndermelerle gündeme oturmuştu.

Shakira’nın hayranları şarkı sözlerindeki “Sana geri dönmeyeceğim, benim için ağlama ya da bana yalvarma/ Seni eleştirmelerinin benim hatam olmadığını anladım/ Sadece müzik yapıyorum, bu seni rahatsız ediyorsa üzgünüm” ifadelerinin Pique’yi işaret ettiğini düşünüyor.

Şarkı sözlerinde geçen “Beni kırdığını düşünüyorsun ama beni daha güçlü yaptın/ Kadınlar artık ağlamıyor, bunu kazanca dönüştürüyor” ifadeleri de sosyal medyada oldukça dikkat çekmişti.