Şeyma Subaşı'ndan olay yaratacak sözler! "Frikiğe gerek yok, zaten sınırları zorluyorum"

Miami'ye giden Şeyma Subaşı, kaldığı otelin odasından bornozlu bir şekilde video paylaştı. Subaşı, yatağın üzerine bağdaş kurarak oturmak isterken zor anlar yaşadı. Sosyal medyada da konuşulan görüntülerle ilgili Subaşı açıklama yaptı.

Şeyma Subaşı'ndan olay yaratacak sözler! "Frikiğe gerek yok, zaten sınırları zorluyorum" - Sayfa 1

Canlı yayında Acun Ilıcalı'dan para istediğine yönelik mesajı ifşa olduktan sonra sevgilisiyle Miami'ye giden Şeyma Subaşı, kaldığı otelin odasından bornozlu bir şekilde video paylaştı.

110
Şeyma Subaşı'ndan olay yaratacak sözler! "Frikiğe gerek yok, zaten sınırları zorluyorum" - Sayfa 2

Subaşı, yatağın üzerine bağdaş kurarak oturmak isterken zor anlar yaşadı. Sosyal medyada da konuşulan görüntülerle ilgili Subaşı açıklama yaptı.

Subaşı, 'frikik vermekten son anda kurtuldu' haberleri için, "Arkadaşlar frikiğe gerek yok zaten yeterince sınırları zorluyorum diye düşünüyorum." dedi.

210
Şeyma Subaşı'ndan olay yaratacak sözler! "Frikiğe gerek yok, zaten sınırları zorluyorum" - Sayfa 3

Subaşı, ardından da bu kareyi, “Evet dilimi çıkardım – evet sutyenimin danteli gözüküyor evet bilerek verdim bu pozu… Ama sizler için güzel bir video çekmeye gidiyorum hem de bazı arkadaşlar tarafından en merak edilen” notuyla paylaştı.

310
Şeyma Subaşı'ndan olay yaratacak sözler! "Frikiğe gerek yok, zaten sınırları zorluyorum" - Sayfa 4

O MESAJ GÜNLERCE KONUŞULMUŞTU

Bir televizyon programında Acun Ilıcalı, ekran başındaki izleyicilere telefonundan bir video izletmek istedi.

Ilıcalı videoyu izlettiği anda eski eşi Şeyma Subaşı mesaj gönderdi. Şeyma Subaşı'nın gönderdiği mesajda Acun Ilıcalı ile görüşmek istediği ve Miami'deki otelin parası hakkında konuşmak istediği yazıyordu.

410