Şeyma Subaşı o haberi böyle yalanladı! 'Popo ameliyatı olunca ben'

Bir haftadır paylaşım yapmayan Şeyma Subaşı gündem olmuş ve sessizliği merak edilmişti. Yokluğu sonrası ortaya atılan iddialara göre Şeyma Subaşı, popo ve burun ameliyatı olduktan sonra hastanelik olmuştu. Subaşı, hakkında çıkan haberlerle dalga geçerek, Instagram hesabından kalçalı ve dans ederken çekilen fotoğraflarını paylaştı.

Şeyma Subaşı o haberi böyle yalanladı! 'Popo ameliyatı olunca ben' - Sayfa 1

Günlerdir sessizliği ile merak konusu olan Şeyma Subaşı, Instagram'da paylaşım yapmamasının nedenini açıkladı. Hakkında çıkan haberlerle ilgili magazin camiasını ti'ye alan Subaşı, hesabının hacklendiğini, bu sürede sosyal medyadan bir süre uzak kalmayı tercih ederek, sevgilisi ve arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi tercih ettiğini açıkladı.


17
Şeyma Subaşı o haberi böyle yalanladı! 'Popo ameliyatı olunca ben' - Sayfa 2

HESABI HACKLENMİŞ!

Hesabının hack'lenmesine rağmen hemen geri aldığını söyleyen sosyal medya fenomeni, bu süreçte detoks yapmaya karar verdiğini açıkladı. Sosyal medya fenomeni, bir hafta arkadaşları ve Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile zaman geçirdiğini açıkladı.


27
Şeyma Subaşı o haberi böyle yalanladı! 'Popo ameliyatı olunca ben' - Sayfa 3

'ERKEK ARKADAŞIMLA EŞSİZ ANLAR YAŞADIM'

Neler yaptığını anlatan sosyal medya fenomeni, "Beş gün boyunca bol bol günlük yazdım, normalde yaptığım meditasyon süresini uzattım, bol bol dua ettim, kendimle daha fazla vakit geçirdim, bana 'motivator' demeye başlayan erkek arkadaşımla her zaman olduğu gibi eşsiz anlar yaşadım. Kız arkadaşlarımla uzun bir seyahat öncesi daha fazla zaman geçirdim ve tabii ki partiledim. Şimdi nerede kalmıştım" diye konuştu.


37
Şeyma Subaşı o haberi böyle yalanladı! 'Popo ameliyatı olunca ben' - Sayfa 4

UYGULAMAYI SİLDİ

"Instagram hesabıma yapılan bu saldırıya da aynı şekilde yaklaştım" diyen sosyal medya fenomen, "Instagram'ımı hemen geri almama rağmen bunu bir işaret olarak görüp telefonumdan uygulamayı silme kararı aldım. Bu bir hafta boyunca sosyal medya hesabını çok aktif kullanan biri olarak daha önceden olsa çok telaş yapıp büyük bir eksiklik olarak tanımlayabileceğim bu hissin aslında bana iyi geldiğini fark ettim" dedi.


47