Magazin
26 Haz 2021 17:13 Son Güncelleme: 26 Haz 2021 17:19

Şeyma Subaşı ilişkisine noktayı koydu! Altına düştüğü not dikkat çekti…

Şeyma Subaşı’dan flaş hamle geldi. Hakkında çıkan ayrılık haberleriyle ilgili “İstersem kendim söylerim” diyen Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan bütün fotoğraflarını sildi.

Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığı yapan Şeyma Subaşı, hamile olduğunu duyurduktan hemen sonra bebeğini kaybettiğinin haberini vermişti.

“İSTERSEM…”

Ibiza tatiline çıkan Subaşı’nın yanında sevgilisinin olmaması ve evlilik teklifi aldığı tektaş yüzüğü takmaması Alsaloussi’yle ayrıldıkları iddialarını güçlendirdi.

Şeyma Subaşı ise hakkında çıkan iddialara, “Beni biraz bırakın. Bir şeye cevap vermek de konuşmak da zorunda değilim. İstersem eğer Instagram’dan kendim paylaşım yaparım ya da size söylerim” sözleriyle cevap vermişti.

TÜM HEPSİNİ SİLDİ

Şeyma Subaşı'ndan günün ilerleyen saatlerinde yeni bir hamle geldi. Sosyal medya hesabından Mohammed Alsaloussi ile olan tüm fotoğraflarını kaldırdı.

 

DİKKAT ÇEKEN MESAJ: ‘İÇİM KAN AĞLADIĞI ZAMAN BİLE…’

Kızı Melisa'nın bir videosunu paylaşan Subaşı altına, “Beni merak eden sevgili arkadaşlarım... İçim kan ağladığı zaman da bile o her gün yüzümü güldürüyor. O benim güçlü olma sebebim. Ve ben gerçek arkadaşlarımı çok seviyorum. Hepiniz hayatımda olduğunuz için memnunum. Tıpkı Melisa'nın dediği gibi 'Aman Tanrım! Bu gerçek olamaz!” mesajını düştü.