Magazin
28 Haz 2021 11:40 Son Güncelleme: 28 Haz 2021 11:51

Şeyma Subaşı ile ilgili bomba iddialar! Gerçekleri öğrenince…

Bir süre önce bebeğini kaybettiğini açıklayan Şeyma Subaşı ile ilgili bomba iddialar ortaya atıldı. Buna göre milyarder sevgilisinin kendisine aldığı hediyelerin aslında sahte olduğunu ve Meedo'nun dolandırıcı olduğunu anlayan Subaşı, ilişkiyi bitirdi. Sonrasında ise bebeğini aldırdı.

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Mısırlı 'milyarder' sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den ayrıldı. Subaşı geçtiğimiz günlerde Alsaloussi ile olan tüm fotoğraflarını da sildi.

Günaydın yazarı Bülent Cankurt’un iddiasına göre Alsaloussi'nin verdiği hediyelerin hepsinin sahte olduğunu öğrenen Subaşı, sonra da gidip çocuğunu aldırdı.

‘GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRÜNCE AYRILDI’

Cankurt’un haberi şöyle:

“Parmağındaki tek taşı da çıkaran Şeyma Subaşı’nın, sevgilisinden ayrıldığı kesin ama nedenini kimse bilmiyor. Meğer Mohammed Alsaloussi milyarder değil dolandırıcıymış!

Hep şüpheler vardı ama kimse gerçeği bilmiyordu, artık nasıl olduysa Şeyma, sevgilisinin dolandırıcı olduğunu anlamış. Taktığı tektaş yüzük başta olmak üzere aldığı pahalı hediyelerin hepsi de sahte çıkmış. Şeyma da anında bu ilişkiyi bitirmiş. Sonra da hemen gidip sahtekar sevgilisinden olan çocuğunu aldırmış.

Şeyma Subaşı, nasıl böyle bir insana kandı, sahtekar olduğunu yedi ayda nasıl anlayamadı bilmiyorum. Hoş, Şeyma bizim gazetenin araştırmacı yazarı Sonat Bahar’ın yazısını okusaydı, bu yanlıştan daha önce dönerdi. Çünkü Sonat, Alsaloussi’nin hakkında yazılıp çizilen ‘güzel’ şeylerin hepsinin yalan olduğunu ortaya çıkarmıştı.”