Şeyma Subaşı boşandıktan sonra ilk kez konuştu! "Fazla enerji patlaması yaşıyor olabilirim"

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı L’officiel dergisi Aralık sayısına röportaj verdi. Şubaşı yaptığı açıklamada "Hayatta biraz da bencil olmak lazım galiba" dedi.

Şeyma Subaşı boşandıktan sonra ilk kez konuştu! "Fazla enerji patlaması yaşıyor olabilirim" - Sayfa 1

Ani bir kararla Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı L’officiel dergisine konuştu.

135
Şeyma Subaşı boşandıktan sonra ilk kez konuştu! "Fazla enerji patlaması yaşıyor olabilirim" - Sayfa 2

Hayatında yeni bir sayfa açan Şeyma Subaşı, “Herkesin hayatında inişlerin ve çıkışların olduğu dönemler olmuştur. Benim bu dönemlerde kendime sürekli hatırlattığım ve telkin ettiğim şey şu olmuştur; her şeyin başı sağlık.

235
Şeyma Subaşı boşandıktan sonra ilk kez konuştu! "Fazla enerji patlaması yaşıyor olabilirim" - Sayfa 3

Eğer sağlıklıysak üstesinden gelemeyeceğimiz şey yok. İlerisi için de aynı şeyi söylüyorum. Ailem, çocuğum ve kendim sağlıklı olduğumuz sürece her şey yoluna girecektir. Bu herkes için geçerli; iş hayatında olsun, aşk hayatında olsun herkesin kötü dönemleri olabilir ama önemli olan bu dönemlerde etrafımıza bakıp, nefes aldığımızı hissedip yalnızca bunun için bile şükredebilmektir.

335
Şeyma Subaşı boşandıktan sonra ilk kez konuştu! "Fazla enerji patlaması yaşıyor olabilirim" - Sayfa 4

BENCİL OLMAK LAZIM!

Gelecekteki Şeyma'ya söyleyeceğim bir diğer şey ise biraz bencil olması gerektiği olurdu. Hayatta biraz da bencil olmak lazım galiba. Eğer kendiniz mutlu olur ve bu mutluluğa odaklanırsanız etrafınızdaki insanları da mutlu edebilirsiniz. Bu eşiniz, çocuğunuz, sevgiliniz ya da arkadaşınız da olabilir. Çünkü mutluluk yaşandıkça çoğalan bir şey, siz mutluysanız emin olun etrafınızdakiler de mutlu olacaktır” ifadelerini kullandı.

435