Sevişme sahneleriyle olay olmuştu! Ayça Ayşin Turan'dan itiraflar!

Hakan: Muhafız dizisinde Çağatay Ulusoy'la birlikte sevişme sahneleri olay olan Ayça Ayşin Turan'dan bir röportajında samimi itiraflar geldi.

Sevişme sahneleriyle olay olmuştu! Ayça Ayşin Turan'dan itiraflar! - Sayfa 1

Netflix'in Türkiye’de yaptığı ilk orijinal yapım olan, dramatik, fantastik, aksiyon ve bilim kurgu türündeki süper kahraman dizisi “Hakan:Muhafız”ın Leyla’sı Ayça Ayşin Turan MAG Ocak sayısı için objektif karşısına geçti. Tüm dünyada 11 milyon oyuncu arasında 42. olarak Türk oyuncuların yaptığı en iyi dereceyi yaparak ülkemizi temsil eden Ayça Ayşin Turan, başarı hikayesini anlattı.

112
Sevişme sahneleriyle olay olmuştu! Ayça Ayşin Turan'dan itiraflar! - Sayfa 2

Dizide Çağatay Ulusoy ile +18 sevişme sahneleri olay olan Ayça Ayşin Turan, geçtiğimiz günlerde bu sahneler için bazı kurallarının olduğunu belirtmiş ve sahneler ona göre çekilmişti. İşte o anlarda kamera karşısında çok rahat olduğundan bahseden Ayça Ayşin Turan'ın röportajından bazı kesitler.

212
Sevişme sahneleriyle olay olmuştu! Ayça Ayşin Turan'dan itiraflar! - Sayfa 3

+ Genç yaşta sektörün ses getiren projelerinde yer aldın ve almaya da devam ediyorsun... Nasıl başladı oyunculuk serüvenin?

- Oyunculuğun beni seçtiği bir serüven olduğunu, söylesek daha doğru olur sanırım. Üniversiteyi okumak için geldiğim İstanbul’da kamera arkasından kamera önüne transfer oldum ve böylelikle bu yolculuk başlamış oldu.

312
Sevişme sahneleriyle olay olmuştu! Ayça Ayşin Turan'dan itiraflar! - Sayfa 4

+ Karadenizli bir ailenin kızı olarak oyunculuk isteğin aile içerisinde nasıl tepki topladı?

- Karadenizli, Marmaralı, Egeli ya da herhangi başka bir yerli olmak ile oyuncu olmayı istemek arasında bir bağ kurmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Annemin, babamın ve kardeşlerimin bana olan inancı ve güveni olmasaydı bu kadar cesur olabilir miydim, bilemiyorum.

412