Kanser iddiası sonrası duygusal paylaşım! "Abin sana kurban olur kuzum"

Türk halk müziğinin önemli isimleri arasında yer alan Sevcan Orhan videotorakoskopi operasyonu sonrasında yoğun bakıma alındı.

Kanser iddiası sonrası duygusal paylaşım! "Abin sana kurban olur kuzum" - Sayfa 1

Türk Halk Müziğinin sevilen ünlü sesi Sevcan Orhan'ın, yoğun bakımda olduğu dün açıklanmıştı. Sevcan Orhan, özel bir hastanede 'Videotorakoskopi' operasyonu geçirdi.

131
Kanser iddiası sonrası duygusal paylaşım! "Abin sana kurban olur kuzum" - Sayfa 2

Türk Halk Müziğinin sevilen ünlü sesi Sevcan Orhan'ın, yoğun bakımda olduğu dün açıklanmıştı. Sevcan Orhan, özel bir hastanede 'Videotorakoskopi' operasyonu geçirdi. Bu operasyon Orhan’ın hayranlarını korkuttu. Çünkü bu operasyon genelde akciğerde tespit edilen şüpheli kitleden biyopsi örneği almak veya kitlenin tamamını almak için yapılıyor. Yani Sevcan Orhan’ın kansere yakalanmış olabileceği konuşuluyor. 

231
Kanser iddiası sonrası duygusal paylaşım! "Abin sana kurban olur kuzum" - Sayfa 3

Orhan, geçen günlerde geçirdiği rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırıldı. Haberi, sanat dünyasından duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında 'Felaket Tellalı' lakabı ile ünlenen ses sanatçısı Onur Akay duyurmuştu…

331
Kanser iddiası sonrası duygusal paylaşım! "Abin sana kurban olur kuzum" - Sayfa 4

Sevcan Orhan’ın kendisi gibi sanatçı ağabeyi Cihan Orhan ise kardeşi Sevcan Orhan’la ilgili İnstagram hesabından herkesi duygulandıracak bir paylaşım yaptı. Orhan kardeşiyle birlikte çekildikleri çocukluk fotoğrafını paylaşıp altına ‘'dünyada ki en güzel tbt Abin kurban olur sana kuzummmm’’ notunu yazdı.

431