Magazin
18 Mayıs 2021 14:45 Son Güncelleme: 18 Mayıs 2021 14:58

Serkay Tütüncü'den şaşırtan "Survivor" yorumu!

Şimdilerde 'Masumiyet' dizisinde canlandırdığı 'İlker Ilgaz' karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Serkay Tütüncü, yıllar önce katıldığı ve bu sayede tanındığı 'Survivor' yarışmasıyla ilgili sorulara verdiği cevaplarla gündem oldu.

Serkay Tütüncü, Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve İlayda Alişan'la birlikte rol aldığı 'Masumiyet' dizisindeki performansıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

"İHTİMALİ BİLE YOK" 

Birkaç gün önce set arasında TV100 kameralarına konuşan Serkay Tütüncü, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Tütüncü yıllar önce adını duyurduğu Survivor ile ilgili sorulara verdiği yanıtlarla o günleri unutmak istediğini gösterdi.

Genç oyuncu, 'Survivor izlemeye vakit kalıyor mu?' sorusuna, "Gitmeden önce de gittikten sonra da izlemedim" şeklinde yanıt verdi.

Ardından Tütüncü, 'Survivor All Star'a katılma ihtimaliniz var mı?' sorusunu ise "İhtimali bile yok, öyle söyleyeyim. Bu konudan bahsetmeyelim" diyerek geçiştirdi.

2016 YILINDA YARIŞTI 

2016 yılında Survivor'a katılan Serkay Tütüncü, beş ay boyunca yarışmada kalmış ve Avatar lakaplı Atakan Arslan ile finalde boy göstermişti.

Yarışmanın ardından çocukluk hayali olan oyunculuk için eğitimler almaya başlayan Serkay Tütüncü, dizi setlerine transfer oldu. İlk dizisi “İnsanlık Suçu” ile sektöre adım atan ünlü isim, “Afili Aşk” ve “Bay Yanlış” gibi romantik komedilerde rol aldı.