Gündem
18 Kas 2020 11:33 Son Güncelleme: 18 Kas 2020 11:36

Sergen Yalçın'dan bomba sokağa çıkma yasağı yorumu

Bir televizyon programına konuk olan Sergen Yalçın, soruları cevapladığı sırada gelen sokağa çıkma kısıtlamaları sonrası konuyla alakalı çok konuşulacak esprili bir yorum yaptı.

Google Haberlere Abone ol

Haber Global'de Candaş Tolga Işık'ın konuğu olan Sergen Yalçın, Beşiktaş ile ilgili soruları cevapladığı sırada, gelen sokağa çıkma yasağı sonrasında esprili bir yorumda bulundu. 

Yalçın, "Sokağa çıkma yasağı saat 8'de başlıyor. Bizim maçlar saat 7'de başlıyor. İlk yarıyı oynayıp bırakacağız galiba. Ya da işi ilk yarıda bitireceğiz." diyerek izleyicileri güldürdü. 

Süper Lig'de Covid-19'dan dolayı maçların ertelenmeyeceği ve hükmen yenilgi kararı alınacağı iddiasıyla ilgili de konuşan Yalçın "Ligin bir anlamı kalmayacak böyle bir durum ortaya çıkarsa. Küme düşme hattı var, hedefe oynama var... Herkesi etkiler. Çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Birçok karar gibi bunun da sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Özellikle TFF'nin yabancı kuralı kararı var. Onu da bayağı eleştirmiştim. Maalesef bu da çok sağlıklı bir karar gibi durmuyor" ifadelerini kullandı.