Spor
31 Ara 2023 18:15 Son Güncelleme: 31 Ara 2023 18:29

Sergen Yalçın Süper Lig'e geri döndü

Adı Beşiktaş ile anılan Sergen Yalçın'ın sürpriz bir hamle yaparak Antalyaspor ile anlaştığı ifade edildi. Geçtiğimiz günlerde Nuri Şahin ile yollarını ayıran Akdeniz ekibi, Sergen Yalçın ile görüşüp her konuda anlaşma sağladı.

Sergen Yalçın Süper Lig'e geri döndü. Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra hiçbir takım çalıştırmayan deneyimli isim Antalyaspor ile anlaşma sağladı. Beşiktaş'ın yabancı teknik direktörlere yönelmesinin ardından ikinci planda kalan Sergen Yalçın'ın Antalyaspor ile el sıkıştığı öğrenildi.

1.5 SENELİK ANLAŞMA SAĞLANDI

Antalyaspor, Sergen Yalçın ile 1.5 senelik anlaşma sağladı. Kısa süre içinde Antalya'ya gelmesi beklenen Sergen Yalçın'ın Salı günü takımla birlikte antrenmanlara çıkacağı öğrenildi.

BEŞİKTAŞ'I BEKLEMİŞTİ

Rıza Çalımbay'ın ayrılığının ardından son güne kadar Beşiktaş'tan teklif bekleyen Sergen Yalçın'ın, Hasan Arat yönetiminin yabancı teknik direktör istemesinden dolayı rotasını çevirdiği öğrenilmişti. Kısa süre içinde Antalyaspor ile el sıkışan deneyimli çalıştırıcının yıllık 1.5 milyon euro kazanacağı gelen haberler arasında...