Magazin
26 Mayıs 2021 07:05 Son Güncelleme: 26 Mayıs 2021 07:07

Seren Serengil'in evlilik şartı ağırlığınca altın!

Seren Serengil, sevgilisi Mustafa Tohma ile Nişantaşı'nda görüntülendi. Serengil, özel hayatı ve sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Ünlü sunucunun evlilik şartı ise oldukça şaşırttı.

Snob Magazin'in haberine göre; Uzun süredir 'Dumping Sendromu' ile mücadele eden Seren Serengil, dün Nişantaşı'nda sevgilisi Mustafa Tohma ile objektiflere takıldı.

"AĞIRLIĞIMCA ALTIN İSTİYORUM" 

Seren Serengil, özel hayatı hakkında merak edilenleri ilk kez anlattı. Serengil, evlilikle ilgili sorulara "Tohma evlenmeyi çok istiyor ama ilk önce beni ikna etmesi lazım. Ağırlığımca altın istiyorum ama hiçbir işe yaramaz şu anda. Çok mutluyuz ve çok huzurluyuz. Bu ilişki evlilikle taçlanırsa güzel olur. Ama çok da önemli değil açıkçası" şeklinde yanıt verdi.

"TOHMA BANA ÇOK İYİ BAKIYOR" 

'Dumping Sendromu' ile mücadele eden Seren Serengil'in bir hayli kilo verdiği de gözlendi. Sağlık durumu merak edilen Serengil, "Tohma bana çok iyi bakıyor. Sağlık durumunun her geçen gün biraz daha iyiye gidiyor" diyerek sevenlerini mutlu etti.

Yaşadığı aşklar kadar magazinsel kavgalarıyla da bir türlü gündemden düşmeyen Seren Serengil (50) , Maldiv tatili sırasında çekildiği fotoğraflar üzerinden yaptığı oynamalar nedeniyle, sosyal medyada alay konusu haline geldi.

SEVGİLİSİYLE MALDİVLER'E GİTTİ

Şimdilerde moral depolamaya çalışan Serengil, geçtiğimiz hafta sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile Maldivler'e gitti. 1.8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından her anını takipçileriyle paylaşan Serengil, yeni çektirdiği fotoğrafları da sevenlerinin beğenisine sundu.