Magazin
15 Nis 2021 10:54 Son Güncelleme: 15 Nis 2021 12:14

Seren Serengil'in Burak Sergen yorumu şoke etti! 'Rol gereği bile olsa...'

'Sadakatsiz' dizisinde 'Haluk' karakterine hayat veren Burak Sergen koronavirüs sebebiyle yoğun bakıma kaldırıldı. Sergen ile habere Seren Serengil'in öyle bir yorum yaptı ki...

Kanal D’de ekrana gelen 'Sadakatsiz' dizisinde 'Haluk' karakterine hayat veren Burak Sergen, geçtiğimiz pazartesi akşamı evinde fenalaşınca hastaneye kaldırıldı.

Solunum güçlüğü çeken ve akciğerlerinde enfeksiyon olan 60 yaşındaki sanatçı, yoğun bakıma alınmıştı. Bu haber sevenlerini üzerken Seren Serengil ise habere yaptığı yorumla herkesi şaşırttı.

Seren Serengil bu haberin altına "İnsanın böyle bir kızı olunca... Rol gereği bile olsa dayanamaz insan çok geçmiş olsun" yazdı.

Serengil'in bu paylaşımı sosyal medya kullanıcılarını kızdırdı. Takipçiler "Şakaysa hiç komik değil" yorumunda bulundu.

SADAKATSİZ'İN BAŞROL OYUNCULARINA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ
Kanal D ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz'de Asya karakterini oynayan Cansu Dere, şubat ayında sosyal medya hesabından dizideki düşmanı Melis Sezen ile bir fotoğrafını yayınlamıştı. Diziyi takip eden Seren Serengil ise fotoğrafı kendi Instagram hesabından yayınlayarak "Sen de gözümden düşme istersen. Kocanın metresiyle hatıra fotoğrafı neyin kafası" yorumunu yapmıştı.