Magazin
16 Mayıs 2016 09:18 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 18:31

Seren Serengil'den Arda Turan'a Sinem Kobal göndermesi!

Seren Serengil, magazin dünyasının yakından takip ettiği Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun düğünü hakkında Instagram'da ilginç bir paylaşımda bulundu.

Seren Serengil'den Arda Turan'a Sinem Kobal göndermesi!
Kenan İmirzalıoğlu ve  Sinem Kobal çifti, önceki gün  Cunda Adası'ndaki Ortunç Koyu'nda dünyaevine girdiler. magazin dünyasından pek çok ismin katıldığı düğün sonrası ünlü isimler sosyal medya hesaplarından bu düğünle ilgili paylaşımlarda bulundu. Ancak bunlar arasında belki de en dikkat çekici olan  Seren Serengil'in yazdıkları oldu.ARDA TURAN'A GÖNDERME YAPTI

Sinem Kobal'ın evliliğine kadar olan süreci kendince yorumlayan Serengil,  Kenan İmirzalıoğlu üzerinden  Arda Turan'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi. İşte  Seren Serengil'in yazdıkları: ''Güzel Sinem... Tanımıyorum kendisini ama zamanında üzülmüştüm onun için...Yıllarını verdikten sonra ayrılmak zorunda kalmıştı... Bir sürü haber okumuştuk yok aile istemedi yok nikah ertelendi diye... bugün ''Kenan'la Evleniyor'' haberine bu kadar sevineceğimi bilseydim o gün onun için bu kadar üzülmezdim. Haksızlık yapılmıştı ona diye hiç tanımadan onun tarafında olmuştum.

Hani bazen özlü sözlü sözler döner ya şu sosyal medyada, "Dün olmadığı için üzüldüğün şeye gün gelir şükredersin." diye. Bugün gördüğüm manzara ve final bu cümleyi hatırlattı bana. Seni seven bir adamın elinden tutuşu, sana sahip çıkışı, sana hak ettiğin değeri verişi ve sana sahip oluş şekli bile farklıdır. Onun gözleri de kulakları da en yakınlarına gerekirse ailesine bile kötü olan tüm sözler için kapalıdır. Çünkü o artık sadece kalbiyle görür. Ben bu resimlerde adam gibi seven bir adam gördüm. Geldim, sevdim, aldım diyebilen.