Magazin
31 Mayıs 2021 13:19 Son Güncelleme: 31 Mayıs 2021 13:45

Seren Serengil yine alay konusu oldu! "Robot gibi duruyor"

Magazin camiasının son günlerde en çok konuştuğu isimlerin başında gelen Seren Serengil'in, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf alay konusu oldu. Photoshop'tan vazgeçeyemen Serengil'e "Robot gibi duruyor" şeklinde yorumlar yapıldı.

Uzun süredir 'Dumping sendromu' ile mücadele eden Seren Serengil, mayo markasının katalog çekimleri için objektif karşısına geçti. Serengil'in fotoğraflarına uyguladığı photoshop takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Filtreyi ve photoshop'u ve fazla kaçıran ünlü sunucu, sosyal medyada yine alay konusu oldu. Sağ bacağını belirgin şekilde incelten Serengil, fotoğrafını yorumlara kapattı.

Sosyal medyada Serengil hakkında yüzlerce yorum yapıldı. İşte gelen mesajlardan bazıları; "Seren Serengil shop'u diye bir şey var ve kendisi acil patentini almalı", "Robot gibi duruyor", "Fotoğraflarıyla o kadar oynuyor ki, bir süre sonra gerçeklik algısını yitirip ilk halini unutuyor ve fotonun son hali ona normal geliyor...", "Sağ bacak, soldakinin yarısı olmuş."

Serengil geçen hafta da paylaştığı bu fotoğrafla gündeme gelmişti. Takipçileri, salıncak ipinin bacağına girdiğini belirterek, Serengil'in photoshop işleminin başarısız olduğunu ifade etmişti.